comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'un indirim politikası işe yaramadı

29 Temmuz 2017, Cumartesi 11:09
Çaykur Rizespor'un indirim politikası işe yaramadı

Çaykur Rizespor'un kombine politikası işe yaramadı. Yeşil beyazlı takımda taraftarlar neden kombine almıyor? Detaylar haberimizde.

FutbolArenaÇaykur Rizespor yönetimi bu sezon kombine kartlara yaptığı yüzde 50 indirim işe yaramadı. Yeşil - mavili taraftarlar kombine kartların satışa çıktığı 15 günlük zaman diliminde sadece 150 kombine kart alması yönetimin moralini bozdu.


Çaykur Rizespor ne kadar kombine sattı?


Kombine karta ilgi göstermeyen birçok Rizeli taraftarların ortak düşüncesi kadronun yetersiz olduğu görüşünde. Konu hakkında görüşlerini aldığımız taraftarlar;

''NE TRANSFER YAPTILAR Kİ KOMBİNE ALALIM?
”Ne transfer yaptılar ki, bizden kombine kart alın çağrısı yapıyorlar. Bu takım geçen sezon başarısız oldu. Biz kimi izlemeye gideceğiz? Eğer şampiyonluk hedefi varsa, takıma kaliteli oyuncular transfer etsinler. Her sezon aynı nakarat, yok öyle olacak, yok böyle olacak”

''ÖNCE YÖNETİM SAHİP ÇIKSIN''

Öte yandan yeşil - mavili taraftarlar, yönetimin takımın üzerine ilgisizliğini işaret ederek;

''RİZE'NİN SESİNE KULAK VERECEK BAŞKAN VE YÖNETİCİ LAZIM''

”Bize kombine çağrısı yapan Rizespor yönetimi, sen önce Avusturya'da kamp yapan takımını ziyaret et, futbolcunun yanında ol. Bakıyoruz, bir allahın kulu yurt dışı kampına gitmemiş. Bu takımın sahibi yok mu? Başkan ve yönetici takıma sahip çıkmıyor, lafa geldi mi taraftar destek olsun, kombine alsın. Rizeli parayı acımaz, ama göz göre göre de her sene aynı hikayeyi dinlemekten bezdik. Anlaşılan bu sezonda değişen bir şey yok. Başkan ortada yok, yönetici yok. Transfer yok. Rizelinin sesine kulak verecek başkan ve yönetici lazım. Kalkavan bir iddia ortaya attı, hukuki süreç başlattı ama ortada somut bir şey yok. Rizeliyi avutmaya devam ediyorlar. Taraftarın nabzını düşürmek için ağzına bir kaşık bal çalmaya devam ediyorlar. Bu taraftar daha ne kadar sabredecek?'' İfadelerini kullandılar.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!