comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da taraftar patlaması

28 Ağustos 2017, Pazartesi 12:11
Çaykur Rizespor'da taraftar patlaması

Çaykur Rizespor'un TFF 1. Lig'de oynadığı karşılaşmalarda taraftarından büyük destek alıyor. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor'da taraftar patladı. Geçen sezon Süper ligde iki bin taraftar ortalaması ile oynayan yeşil - mavili ekip, TFF 1. Lig'de her hafta seyirci sayısını yukarı çekmeye devam ediyor.

Kulüp Başkanı Kemal Yardımcı'nın İlçe ve sokak ziyaretleri sonrası gezici mobil aracının taraftarların ayağına giderek hizmet vermesi son oynanan BB Erzurumspor maçında meyvesini verdiği gözüktü.


Çaykur Rizespor'un karşılaşmalarına ilgi büyük


TFF 1.lige iyi bir başlangıç yaparak 3'te 3 le yoluna devam eden yeşil – mavili takım ilk hafta evinde oynadığı Manisaspor maçına 2756 taraftarı gelmişti. BB Erzurumspor maçında 1320 taraftarının kartı bloka olmasına rağmen yeşil – mavili takımın seyircileri bu maça ilgi göstererek 3756 kişiyi buldu.
Öte yandan komşu Erzurumspor taraftarları ise toplam 650 kişi ile takımlarına Rize'de destek verdiler. Başkan ve Hocaya Tepki Sona Erdi Geçtiğimiz yıllarda eski Başkan Metin Kalkavan ve teknik direktör Hikmet Karaman'a tribünlerden tepki gösteren yeşil – mavili taraftarlar bu sezon yeni başkanları Kemal Yardımcı 'ya her maçta sevgi göstermeleri dikkatlerden kaçmazken, taraftarın bir diğer barıştığı isim ise teknik direktör Hikmet Karaman olduğu gözlendi.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!