comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da Leonard Kweuke ikilemi

30 Mayıs 2018, Çarşamba 12:37
Çaykur Rizespor'da Leonard Kweuke ikilemi

Çaykur Rizespor'da Leonard Kweuke ikilemi yaşanıyor. Kweuke gönderilecek mi?

FutbolArena - Çaykur Rizespor'da eski başkan Metin Kalkavan döneminde eski teknik direktör Hikmet Karaman'ın onayı sonrası 29 yaşındaki Kweuke ile beş yıllık yeni bir sözleşme yapılırken, bu oyuncunun yıllık ücreti de 700 bin Euro'dan 1.800 milyon euro çıkarılmıştı. Geçen sezon yaşadığı sakatlık sonrası özellikle ligin ikinci devresinde takımına katkı sağlayamayan Çaykur Rizespor'un takım kaptanı Kweuke için yeni sezon öncesi tam teşekkülü sağlık raporu alınacağı öğrenildi.


Leonard Kweuke'nin maaşı el yakıyor


Döviz kurunun artışı ile bu futbolcunun yıllık maliyetinin yaklaşık 10 milyon liraya dayandığı ve bu yüzden bu futbolcuyu göndermek için uğraşıldığı öğrenilirken, diğer yandan bu duruma karşı sağlam bir Kweuke'nin Süper Lig'de çok iş görebileceği düşünen teknik kadronun kalsın dedikleri seslendirildi.

kweuke futbolarena ile ilgili görsel sonucu


Mehmet Güven Çaykur Rizespor'a transfer olacak mı?


Öte yandan yeşil - mavili takım dış transferde menajeri ile birlikte Rize'ye davet ettiği Osmanlısporlu orta saha oyuncusu Mehmet Güven ile anlaşamadı.  Rize'de yapılan toplantıda maç başı ödemeleri konusunda anlaşma sağlanamadığı öğrenildi.
Son dakika Çaykur Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"