comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da kazananlar kulübü

24 Nisan 2018, Salı 11:34
Çaykur Rizespor'da kazananlar kulübü

Süper Lig'e dönmek için gece gündüz çalışan Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, sahada şampiyonluk için alın teri akıtan futbolcu ve teknik kadroyu da maddi anlamda zirveye uçurdu.

FutbolArena - Türkiye'de bu sezon ne döviz ne altın ne de borsa yatırımcısına en fazla kazandıran enstrümanlar olurken, bu alanda Çaykur Rizespor'da görev alan teknik kadro ve futbolcular altın çağını yaşamaya devam ettiler.
 

Çaykur Rizespor Haberleri (24 Nisan Salı)


Başkan Yardımcı'nın her maç öncesi açıkladığı maç başı primi Akın Çorap Giresunspor karşılaşmasında tavan yaparak maç öncesi bu rakamın 40 bin lira olduğu öğrenildi.

Başkan Yardımcısı Hasan Kartal ile soyunma odasına inen Başkan Hasan Kemal Yardımcı, Eskişehir maçında verdiği kişi başı galibiyet primi olan 35 bin lirayı Akın Çorap Giresunspor karşılaşmasında 40 bin liraya çıkartarak futbolcu ve teknik heyete maç öncesi büyük maddi moral enjekte etmişti.
Yeşil – mavili takımda bu sezon futbolcu ve teknik kadro maç başı galibiyet primi olarak Süper lig takımlarıyla eş değer prim aldıkları, sezon sonunda şampiyon olmaları halinde ise kişi başı çeyrek milyon lira şampiyonluk primi alacakları dillendirildi.

ÜZÜLMEZ DERT YANDI

Ligin son 16 maçından bir mağlubiyet aldıklarını hatırlatan Çaykur Rizespor teknik direktörü İbrahim Üzülmez, verdikleri bu büyük emeğin karşılığını ulusal basından alamadıklarından dolayı dert yandı.

Bu işlerin asla tesadüf ve kolay olmadığının altını çizen genç teknik adam Üzülmez;” Bu işlerde emek vardır, mücadele vardır, coşku ve alın teri vardır. Bundan önce aldığım her görevi hakkıyla yerine getirmeye çalıştım. Futbolcularımı da kutluyorum, onurlu bir mücadele bir o kadar da karakterlerini ortaya koydular. Ama şunu da belirtmem lazım ki bu takım fazlasıyla övgüyü hak ediyor, yiğidi öldürün ama hakkını da verin. Biz emeğimizle, alın terimizle bir yerlere gelmeye çalışıyoruz. Şampiyonluk yolunda çetin yolları mücadele ederek, kavga ederek, emek vererek başardık, ,inşanla kalan iki hafta içinde bize lazım olan puanı alarak resmen şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz” dedi.

Çok çalıştıklarını dile getiren Üzülmez;” Evet çok çalıştık, çok emek verdik. İbrahim Üzülmez çok emek verdi, Hasan Kemal Yardımcı çok emek verdi ama ulusal medyada bu takım çok fazla öne çıkmadı. Niye çıkamadı onu da ben bilemiyorum? Son 16 maçtan bir mağlubiyet alan takımdan bahsediyorum, bu işler tesadüf olamaz” ifadesini kullandı.

Son dakika Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)