comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da İbrahim Üzülmez görevde kalacak mı? Başkan Hasan Kemal Yardımcı konuştu

08 Mayıs 2018, Salı 17:43
Çaykur Rizespor'da İbrahim Üzülmez görevde kalacak mı? Başkan Hasan Kemal Yardımcı konuştu

Çaykur Rizespor Başaknı Hasan Kemal Yardımcı, teknik direktör İbrahim Üzülmez'in yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı konusuna FutbolArena'ya konuşarak açıklık getirdi. 

FutbolArena Özel - Süper Lig'in yeni takımlarından Çaykur Rizespor'da TFF 1. Lig'de takımı şampiyon yapan teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yeni sezonda yola devam edip edilmeyeceği yönündeki sorulara kulüp başkanı Hasan Kemal Yardımcı, FutbolArena'ya konuşarak yanıt verdi. 


Çaykur Rizespor'da İbrahim Üzülmez kalacak mı?


TFF 1. Lig'de bu sezon şampiyonluğa ulaşarak yeniden Süper Lig'e yükselmeyi başaran Çaykur Rizespor'da yeni sezonda kadro yapılanmasından ziyade teknik direktör İbrahim Üzülmez ile göreve devam edilip edilmeyeceği konusunda belirsizlikler yaşanıyordu. Bu iddialara kulüp başkanı Hasan Kemal Yardımcı yanıt verdi. 

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "İbrahim hoca ile devam ediyoruz. İş bitti. İmza atılmasa da olur. Kendisiyle devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. 
ŞAMPİYONLUK PRİMİ BEĞENİLMEDİ

Çaykur Rizespor yönetimi şampiyonluk primini 150 bin lira olarak belirlemesi futbolcular arasında pek beğenilmediği öğrenildi.

Sezon içinde maç başı galibiyet priminin ortalaması 40 bin lira olan oyuncuların, sezon sonu yaşanan şampiyonluk priminin en az 250 bin lira olacağı beklentisi vardı.

Yeşil – mavili takımın yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluk primini 150 bin lira olarak belirlerken, bu rakamın maç başına göre belirlenerek futbolcuların hesabına yatacağı öğrenildi.

Son dakika Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"