comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da hedef santrfor transferi

06 Ocak 2018, Cumartesi 10:29
Çaykur Rizespor'da hedef santrfor transferi

Çaykur Rizespor Kulübü başkanı Hasan Kemal Yardımcı önemli açıklamalarda bulundu. Yardımcı santrfor transferinin önemine değindi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Kweuke'nin yokluğunda santrafor noktasında çok hassas olduklarını dile getirdi.


Çaykur Rizespor'da transfer çalışmaları


Çaykur Rizespor Kulübü başkanı Hasan Kemal Yardımcı devre arasında yapılacak transferler için önemli açıklamalarda bulundu;

''HER AN OLTAMIZA BAŞKA İSİMLER TAKILABİLİR''
”İlk devre akıl almaz goller kaçırdık. Kale boşken kaçırdık, kaleci ile karşı karşıya kaldık kaçırdık, iç saha maçlarında, özellikle deplasman maçlarında çok goller kaçırdık. Bize önce santrafor lazım. İkinci devre garantiye gideceğiz ve kaliteli bir santrafor mutlaka alacağız. Menejerlerin önerdiği isimler var ama fiyatlar çok yüksek. Menejer oyuncunun fiyatı bu diyor. Piyasada yer alan menejerlerin yüzde 10'u temiz. Transferin bitimine daha zaman var, her an oltamıza başka isimlerde takılabilir” 

''TUTTUĞUMU KOPARTIRIM''

Yeşil - mavili takımın Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, karnının doymadığı yerde açlığımı belirtmem diyerek;” Rizespor'un menfaatleri neyi gerekiyorsa onu yaparım, bu kulübün bir kuruşunu boşa harcatmam, karnımın doymadığı yerde de açlığı belirtmem, Rizeli unutmasın “ Rize'nin Kemal abisi” tuttuğunu koparan birisidir. Bu kulüp bizim dönemimizde her şeyiyle şeffaf olacak. Göreve geldiğim günden beri çok sorun yaşadık ama üstesinden yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte geldik. Aralık ayını çözdük, Mayıs ayında bu işi taçlandıracağız” ifadesini kullandı.

TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)