comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da Hasan Kemal Yardımcı. "Sezon sonu hedefe ulaşmak istiyoruz"

25 Ocak 2018, Perşembe 12:17
Çaykur Rizespor'da Hasan Kemal Yardımcı.

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, bundan önce yaşadıkları sıkıntıları, üzüntüleri, stresleri unutmayacaklarını dile getirerek “ biz oltaya gelmeyeceğiz” dedi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı'nın aslı görevinin stresi yönetmektir diyen Başkan Yardımcı; "Parayı, stresi yönetmek kolay değil. Ben dereyi görmeden paçayı sıvayan, yaş tahtaya basan bir insan değilim. Havaya asla girmeyeceğiz, ilk yarıda tokat nereden gelir belli olmaz demiştim, şimdi diyorum ki tedbirimizi alırsak şamar yemeyiz veya en az şamarı yeriz. Önemli olan takım disiplini altında bundan sonra oynayacağımız 16 final maçında aynı birlikteliği göstermek” ifadesini kullandı.
 

Çaykur Rizespor'da Hasan Kemal Yardımcı'nın açıklamaları


Oltaya gelmeyeceklerini belirten Başkan Yardımcı, aynı kararlılık altına yolumuza, 'Sağlam adımlarla devam edeceğiz' cümlesini kullanarak sözlerini şöyle sürdürdü;

"Benim takımım 90+5' de de aynı ciddiyeti gösteriyorum mu? İşimizi sıkı, disiplinli bir şekilde götüreceğiz. Bir iki maç sonrası bizi ligde yeniden yüzde yüz favori gösterecekler. İlk devre çekilen sıkıntıları asla unutmadan, başkalarının da oltasına gelmeyeceğiz. Bu sezon sonu hedefe ulaşmak istiyoruz, bu hedef doğrultusuna birlik, beraberlik altına ilerlemek istiyoruz. Önümüz daha çok viraj var, dereyi görmeden paçayı sıvazlamayacağız. Daha yolun başındayız, çok rampalar, virajlar var. Allah izin verirse bu işi Mayısta bitireceğiz ama tekrar söylüyorum havaya girmeden işi sıkı tutarak” dedi.
TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)