comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'da futbolcular prime boğuldu!

29 Nisan 2018, Pazar 10:31
Çaykur Rizespor'da futbolcular prime boğuldu!

Çaykur Rizespor yönetimi kazanılan şampiyonluğun ardından, teknik heyet ve futbolcuları prime boğdu.

FutbolArena - Çaykur Rizespor'da teknik heyet, futbolcular ve çalışan personel bu sezon prime doydu.

YÖNETİMDEN 50 BİN LİRA PRİM
Yeşil – mavili takımın Başkanı Yardımcı, kazanılan Ümraniyespor maçını sonrası soyunma odasına inerek teknik kadro ve futbolcuları bir kez daha paraya boğdu.

İbrahim Üzülmez'in yardımcı hocası Ümit Şahin'in Başkan'a ”Artır, artır...” diyerek tempo tutması ile Başkan Yardımcı maç primini kişi başı 50 bin liraya çıkarttığı öğrenildi.

Başkan Hasan Kemal Yardımcı bu paranın haftaya oynanacak olan Gazişehir maçını da kapsadığını belirterek; “Sezonu 69 puan ile kapatmak istiyoruz. Bu puan kulüp tarihinin rekoru olacak ve kimsenin gözünün yaşına bakmadan Süper Lig'e hiçbir dedikoduya mahal vermeden sağlam çıkmak istiyoruz. Onun için bu maç ve Gazişehir maçlarının primi hocalarında artır demesi ile 50 bin lira olarak belirledik, size her şey helal olsun” dediği öğrenildi.

KASA DOLACAK

Çaykur Rizespor Süper Lig'e yeniden dönerek kasayı ayakbastı parası ile dolduracak. Yeşil – mavili takımın TFF'den alacağı 55 Milyon liranın 35 milyon lirası haziran ayı içinde peşin olarak alacağı öğrenilirken, geri kalan 15 milyon lirayı ise önümüzde ki aylarda taksitler halinde alacağı belirtildi.

Son dakika Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)