comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor Transfer: Leonard Kweuke satılacak mı?

10 Mayıs 2018, Perşembe 13:03
Çaykur Rizespor Transfer: Leonard Kweuke satılacak mı?

Çaykur Rizespor'da bu sezon beklentilerin altında kalan ve sakatlık sorunları yaşayan Leonard Kweuke'nin satılması gündemde...

FutbolArena - Çaykur Rizespor'da 4 yıl daha sözleşmesi bulunan Leonard Kweuke'nin durumu ile ilgili belirsizlik sürüyor. Başkan Hasan Kemal Yardımcı, sakatlığından dolayı ligin ikinci yarısında oynayamayan Kweuke ile ilgili net konuştu.


Leonard Kweuke gönderilecek mi?


Sezon başında Kweuke ile ilgili olarak yaptıkları hatayı yapmayacaklarına dikkat çeken Başkan Yardımcı, “Sezon başında Keweuke'nin sakatlığını o zamanki hocamızın bilmesi mümkün değildi. Teknik kadronun ve doktorların bile bile bizi sezon başında forvetsiz lige başlatmaları bir hataydı. Bununla da devre arasına kadar sancı çektik. Kadro mühendisliğinde yanlışlık yapıldı. Bizi uyarıp sezon başında söylemeleri gerekiyordu. Vedat Murıç'ı sezon başında almış olsaydık durum çok farklı olurdu.  İlk yarıda sıkıntı çekmezdik.” dedi. Çaykur Rizespor Leonard Kweuke'yi satma ihtimalini de düşünüyor.

MATİC FİNK DÖNECEK
Çaykur Rizespor'un bu sezon başında yabancı oyuncu kotası nedeniyle kadrosunda bulundurmadığı Sloven oyuncu Matic Fink yeni sezonda yeniden Rizespor formasını giyecek.

Kiralık olarak Polonya temsilcisi Cracovia takımında başarılı bir sezon geçiren savunma oyuncusu Matic Fink'in, Süper Lig'de yeniden Rizespor forması giyeceğine belirten Başkan Yardımcı; ”Bu oyuncumuz yeni sezonda tekrar Rizespor forması giyecek. Matic Fink'te bizimle birlikte olacak” dedi.

Son dakika Çaykur Rizespor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!