comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor Robin Yalçın ve Gökhan Akkan ile uzatıyor

03 Eylül 2017, Pazar 11:41
Çaykur Rizespor Robin Yalçın ve Gökhan Akkan ile uzatıyor

Çaykur Rizespor yönetimi geçmiş dönemde yaptığı hatadan ders alarak bu kez gardını erkenden alma kararı aldı.

FutbolArenaÇaykur Rizespor yönetimi geçmiş dönemde yaptığı hatadan ders alarak bu kez gardını erkenden alma kararı aldı. Çaykur Rizespor ile ilgili son dakika transfer haberleri 


Çaykur Rizespor'dan transfer çalışmaları


Sözleşmeleri sona erecek olan kaleci Gökhan ve Robin Yalçın ile sözleşme uzatma konusunda yakın zamanda masaya oturacak olan Çaykur Rizespor yönetiminin iki oyuncu ile beş yıllık daha sözleşme uzatma kararı alacağı öğrenildi.

Önceki sezon sözleşmeleri devam eden Eren Albayrak, Koray Altınay ve Deniz Kadah ile yeni sözleşme uzatmayan geçmiş yönetimin böylece iskelet kadronun birden boşalmasına neden olmuş, geçen sezon yaşanan küme düşme üzüntüsünde en büyük faktörlerden birine imza atmıştı.
Başkan Kemal Yardımcı'nın teknik direktör Hikmet Karaman'ın raporu sonrası başarılı file bekçisi Gökhan Akkan ve orta saha oyuncusu Robin Yalçın ile görüşerek bu futbolcuların sözleşmelerini uzatacağı seslendirildi.

''LİNCOLN ÇOK KATKI VERECEK''

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, yeni transfer Brezilyalı Lıncoln'un kendilerine çok katkı vereceğini söyledi.

Başkan'ın bu transferi sonlandırmak için büyük uğraş verdiğini belirten Karaman;” Brezilya liginden yıldız adayı bir oyuncu almak hiçte kolay değil. Başkanımız bu transfer için büyük uğraş verdi. Kulübün istediği parayı verseniz bile Türkiye'de bir alt ligde top koşturmak istemiyorlar. Bu transfer bize büyük katkı sağlayacaktır. Lincoln özel bir yetenek. Dikine oynayabilen, duran toplarda etkili, dar alanda problem çözebilen özel bir yetenek. Lıncoln'un gelmesi ile taşlar yerinden oynadı diyebilirim. Şimdi elimiz eskisinden çok daha güçlü ve forvet bölgesinde Samudio ile çok daha iyi anlaşabilecek kaliteli bir ayağa sahibiz. Taraftar Lincoln ile keyifli bir futbol izlemeye hazır olsun” ifadesini kullandı.
 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.