comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor Okan Buruk ile anlaştı iddiası

19 Eylül 2018, Çarşamba 21:20
Çaykur Rizespor Okan Buruk ile anlaştı iddiası

Çaykur Rizespor'un teknik direktörlük için Okan Buruk ile anlaştığı iddia edildi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor'da teknik direktörlük görevine Okan Buruk'un getirildiği iddia edildi. 

NTV'nin haberine göre, Çaykur Rizespor yönetimi son olarak Akhisarspor'u çalıştıran teknik direktör Okan Buruk ile 1 yıllık anlaşmaya vardı. 


Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü Okan Buruk haberleri


Öte yandan Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, 8 Eylül'de FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Okan Buruk'un aylık 100 bin dolar istediğini söylemişti. 
Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, 8 Eylül'de FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Okan Buruk aylık 100 bin ABD Doları karşılığı fiyat teklifi ile karşımıza çıktı. Bu rakamlar yüksek. Mustafa Denizli ve Aykut Kocaman'dan da bir teklif aldık. Çaykur Rizespor kulübü olarak en kısa sürede bir karar vereceğiz. Gündeme Daum başta olmak üzere başka hocalar da geldi, yönetim kurulu olarak teknik direktörlük konusunda en sağlıklı kararı vereceğiz. Mustafa hoca için “otoriterdir, tesiste yönetici istemez” diyorlar. Rizespor'un menfaati neyse ben onu yaparım. Burada asıl olan Çaykur Rizespor'dur. Futbolda romantizm, aşk yaşanmaz. Bunlara yer yok, tek gerçek çalışmak ve saha sonuçları. İyi bir kadromuz var, ilerleyen haftalarda yeni hocamız ile birlikte bu takım hak ettiği galibiyetleri alacak, kimse merak etmesin." ifadelerini kullanmıştı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!