comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor, Leonard Kweuke'yi satmayacak

02 Ağustos 2017, Çarşamba 11:23
Çaykur Rizespor, Leonard Kweuke'yi satmayacak

Çaykur Rizespor Başkanvekili Halim Mete, Leonar Kweuke ile ilgili transfer açıklamalarında bulundu.

FutbolArena - Çaykur Rizespor kulüp Başkanvekili Halim Mete, kaptanları Kweuke'yi göndermeyeceklerini bir kez daha belirttti.

Halim Mete; ”Kweuke'yi göndermek demek, takımın yarısını göndermek demek. Biz bu sene bu ligde misafir olduğumuzu defalarca söyledik, sezon sonu şampiyonluk sevinci yaşamak istiyorsak, Kweuke bize lazım. O riski alamayız. Kweuke dışarda bir takımda oynasa, Rizeli taraftarlar bize derki “ şu oyuncuyu Rizespor'a alın” elimizdeki en büyük silahı neden başka takıma satalım. Kamuoyunda çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Bizim takımda bir Kweuke bir Süleyman Koç bize bu ligde maç kazandıracak, sahada duruşu olan topçular. Dolayısıyla bize lazım olan oyuncuları hiçbir yere göndermeyi düşünmüyoruz” ifadesini kullandı.
"HİKMET KARAMAN MİLLİ TAKIMA GİTSİN"

Fatih Terim'den boşalan Milli takım teknik direktörlüğü koltuğu için bir öneride Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyesi Ömer Faruk Ofluoğlu'ndan geldi.

Milli takım teknik direktörü kim olsun tartışmalarına kendi şahsi fikrini beyan eden Ofluoğlu, ; Önümüzde 4 maç var, bu periyodda A Milli takımın başına Hikmet Karaman'dan iyisi olmaz. Rusya'da düzenlenecek Dünya futbol şampiyonasına gitmek istiyorsak Hikmet hoca'nın 4 maçlık motivasyonu bizi bu turnuvaya götürür. Futbol federasyonundan hocamıza böyle bir teklif gelmesi halinde yönetim olarak izin veririz, tek şartımız hem Çaykur Rizespor'un başında olması hemde Milli takımın başında olması olur” dedi.

Çaykur Rizespor ile ilgili son dakika gelişmelerini Çaykur Rizespor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.