comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor için Robinho'nun menajerinden açıklama

15 Ağustos 2017, Salı 15:21
Çaykur Rizespor için Robinho'nun menajerinden açıklama

Çaykur Rizespor'un Robinho ile ilgilendiği yönünde haberler çıkması sonrası oyuncu cephesinden bir açıklama geldi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor'da transferi gündemde olan Robinho ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Brezilyalı oyuncunun menajeri yaptığı açıklamada, Karadeniz ekibiyle herhangi bir görüşme yapmadıklarını belirtti.
 

Robinho'nun menajerinden Çaykur Rizespor açıklaması


Brezilyalı futbolcunun menajeri, oyuncunun Çaykur Rizespor'a transfer olacağı iddialarının ardından şu açıklamayı yaptı:

"Bugün Türk basınında yer alan, Robinho'nun Çaykur Rizespor'la görüştüğü ve pazarlık halinde olduğu iddiaları tamamen gerçek dışıdır. Oyuncu ve oyuncunun yasal temsilcisi olarak Ben Marisa Alıja Çaykur Rizespor'dan kimseyle görüşmedik. 
Tekrar belirtmek isterim ki; dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi Türkiye'de de pek çok menajer Robinho adına konuştuğunu iddia ediyor. Bunun doğru olmadığını tekrar vurgulamak isterim.

Bu vesileyle, oyuncunun tek temsilcisinin ben Marisa Alıja olduğunu hatırlatmak isterim, ve kimseye bu konuda konuşma yetkisi vermedim.

Robinho için Türkiye'de adımıza konuşma ve teklif sunma yetkisi ülkedeki iş ortağımız Sn. Murat Dülge'dedir. Kendisiyle aramızda güvene dayalı bir işbirliği mevcuttur."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!