comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor İbrahim Üzülmez ile anlaşacak mı?

07 Mayıs 2018, Pazartesi 11:17
Çaykur Rizespor İbrahim Üzülmez ile anlaşacak mı?

Çaykur Rizespor yönetiminin, teknik direktörü İbrahim Üzülmez'e yeni sözleşme teklifinde bulunacağı öğrenildi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor yönetimi teknik direktörü İbrahim Üzülmez'e 1+1 yıllık sözleşme önerisi getirecek. 


Çaykur Rizespor'un teknik direktörü kim olacak?


Bu sezon görevi meslektaşı Hikmet Karaman'dan alarak 56 puan toplamayı bilen ve sezon sonunda takımını 69 puan ile şampiyon yapan genç teknik adamla bu hafta içi Başkan Hasan Kemal Yardımcı'nın masaya oturacağı öğrenildi.

Yönetim kurulunun başarılı teknik adam ile yollarını devam etmek istediği gelen bilgiler arasında yer alırken, yeşil – mavili takım ile kariyerinde ilk şampiyonluk sevinci yaşayan başarılı teknik adam Üzülmez'in yönetimden özellikle kadro mühendisliği altında yeni sezonda gidecek ve kalacak isimler üzerinde bir dizi görüş alışverişi yapıldıktan sonra Çaykur Rizespor'un kendisine önereceği bu teklife sıcak baktığı seslendirildi.
ŞAMPİYONLUK PRİMİ BEĞENİLMEDİ

Çaykur Rizespor yönetimi şampiyonluk primini 150 bin lira olarak belirlemesi futbolcular arasında pek beğenilmediği öğrenildi.

Sezon içinde maç başı galibiyet priminin ortalaması 40 bin lira olan oyuncuların, sezon sonu yaşanan şampiyonluk priminin en az 250 bin lira olacağı beklentisi vardı.

Yeşil – mavili takımın yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluk primini 150 bin lira olarak belirlerken, bu rakamın maç başına göre belirlenerek futbolcuların hesabına yatacağı öğrenildi.

Son dakika Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!