comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor Başkanvekili Hasan Kartal: "Artık Tren Raya Oturdu"

27 Aralık 2017, Çarşamba 12:29
Çaykur Rizespor Başkanvekili Hasan Kartal:

Çaykur Rizespor Başkanvekili Hasan Kartal, yaptığı açıklamada, geçmiş dönemde kulbün çok kötü yönetildiğini ve yeni yönetim olarak ekonomik bazda radikal kararlar alarak şeffaf bir yönetim sergilediklerini söylerken, devre arası yapacakları transferlerle sezon sonunda ligi şampiyon olarak tamamlayacaklarını belirt..

FutbolArena - Çaykur Rizespor Başkanvekili Hasan Kartal, "Radikal kararlar alarak takımımızı düzlüğe çıkartmaya çalışıyoruz. Yapacağımız takviyelerle de şampiyonluğa ulaşacağız" diye konuştu.
 

Çaykur Rizespor haberleri


Hasan Kartal sözlerini şöyle sürdürdü;

"İlk devre tabii ki bizim için çok zor oldu devralmış olduğumuz kulübün  sorunları ile boğuşmak tan bayağı zorlandıkları. Kulübün dışardan görünüşü güzel ama içine girdiğimiz zaman gördük ki kulüp çok kötü yönetilmiş fütursuzca borçlanılmış . Kulüpte radikal kararlar almadığınız sürece geleceğinin ekonomik olarak sıkıntı ya gireceği çok açık. Biz yönetim olarak radikal kararlar alıyoruz ve Hasan Kemal yardımcı başkanımız şeffaf yönetim sergilemekte birlikte yönetimdeki arkadaşların da kulüpte alınan kararlara ortak oldukları anlayışlı bir yönetim sergilemektedir. Her yönetici kulüpte oluşan her şeyi biliyor. İkinci yarı daha iyi olacak çünkü tren raya oturdu inşallah birkaç transferimiz var onları bitirelim çok daha iyi bir takım olacağız ve sezon sonu bu ligi şampiyon olarak tamamlayacağız” dedi.
TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.