comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor Ali Çamdalı ile transfer görüşmesi yaptı

17 Mayıs 2018, Perşembe 01:54
Çaykur Rizespor Ali Çamdalı ile transfer görüşmesi yaptı

Süper Lig'in yeni takımlarından Çaykur Rizespor, 34 yaşındaki tecrübeli futbolcu Ali Çamdalı ile transfer görüşmesi yaptı. 

FutbolArena Özel - Süper Lig'in yeni takımlarından Çaykur Rizespor transfer çalışmalarına erken başladı. Karadeniz ekibi bu sezon Konyaspor'da kadro dışı bırakıldıktan sonra sözleşmesi feshedilen Ali Çamdalı ile görüştü. 


Çaykur Rizespor'da Ali Çamdalı transferi


Konyaspor'da bu sezon kadro dışı bırakıldıktan sonra sözleşmesi feshedilen 34 yaşındaki Ali Çamdalı, Çaykur Rizespor yönetiminin teklifine olumlu yanıt verdi. 

Süper Lig'e yeniden yükselen ve önümüzdeki sezon iddialı bir kadro oluşturmayı planlayan Çaykur Rizespor yönetimi Ali Çamdalı ile yaptığı görüşmeden olumlu yanıt ve önümüzdeki günlerde bu transfer netlik kazanacak. 
Hatırlanacağı üzere Konyaspor'u bu sezon Akhisarspor'a 3-0 kaybettiği maçın ardından kulübün transfer politikasını eleştiren Ali Çamdalı'nın kadro dışı bırakılmasının ardından sözleşmesi fesh edilmişti. Konyaspor kulübü yazılı açıklamasında, "“Yönetim kurulumuz Akhisarspor maçında ortaya konan kötü futbol ve mücadelenin ardından bu akşam toplanmış ve takımımızın menfaatleri doğrultusunda bir takım kararlar almıştır. Yapılan görüşmelerin ardından oyuncumuz Ali Çamdalı'nın mukavelesi tek taraflı olarak feshedilmiştir. Futbolcumuz Ali Çamdalı Akhisar ile oynadığımız müsabakanın ardından takım arkadaşlarını hedef alan açıklaması tarafımızca ve camiamızın genelinde uygun görülmemiştir. Ali Çamdalı daha önce de kulüp yapısına ve disiplinine uygun hareket etmeyerek benzer davranışlarda bulunmuş, ikaz edilmesine rağmen aynı tutumunu sürdürmüştür. Bu gelişmeler neticesinde yapmış olduğumuz yönetim kurulu toplantısında yukarıda belirttiğimiz kararın alınma zarureti hasıl olmuştur. Ali Çamdalı'na takımıza katkılarından ötürü teşekkür ediyor, futbol hayatında başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı. 

Haber: Ertan Süzgün

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"