comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizepor'da Ozan Papaker: ''Daha güçlü döneceğim"

24 Ocak 2018, Çarşamba 13:47
Çaykur Rizepor'da Ozan Papaker: ''Daha güçlü döneceğim"

Çaykur Rizespor'da Ozan Papaker, daha güçlü dönme adına böyle bir karar aldığını ifade ederek önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArenaÇaykur Rizespor'lu Ozan Papaker kendi isteği ile yarım sezonluk başka takıma kiralık gitmek istediğini bu doğrultuda kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı'yı arayarak izin istediğini söyledi.


Çaykur Rizespor'da Ozan Papaker'den açıklamalar


Genç futbolcu kulüp tesislerinde yaptığı basın açıklamasında, Çaykur Rizespor'a daha güçlü dönme adına böyle bir karar aldığını ifade ederek şu açıklamalarda bulundu; 

''Başkanıma danıştım, daha güçlü gelebilme adına böyle bir karar aldım. Yarım sezonluk kiralık olarak gitmek istiyorum. Kendimi geliştirerek çok daha güçlü bir şekilde memleketimin takımına dönmek istiyorum. Ben bu şehrin, sokaklarına büyüdüm. Bana büyük destek verdiler, bu takıma hala Rizeli oyuncular var ve onlara destek olsunlar. Bende gittiğim takıma 53 numaralı formayı giyeceğim, bana da destek olsunlar.
Son haftalarda yükselen bir performansım oldu, hocama çok teşekkür ediyorum, hocamla ilgili bir sorunum yok. Kısa vadede düşünüldüğünde Çaykur Rizespor forması altında sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşamak bana çok şey katar ama bir yerde 17 maç 90 dakika oynayacağım bu garanti gibi bir şey. Bu benim bu yaşta ki gelişimim adına çok iyi olacak.

Yaşım 25 olsa ben kalmak isterdim, ben daha iyi yerleri hedeflediğim için böyle bir tercihte bulundum, oynamak istiyorum. Devre arası transferinde Vedat abi çok iyi bir transfer. Vedat abinin büyük katkısı olacak, kimseye kırgınlığım yok, sadece Rizespor'a daha güçlü gelebilme adına kısa bir ayrılık kararı aldım”

TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)