comScore

Rizespor Rizespor

Bülent Uygun, Galatasaray konuşmasını FutbolArena'ya açıkladı

28 Mart 2021, Pazar 14:46
Bülent Uygun, Galatasaray konuşmasını FutbolArena'ya açıkladı

Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Uygun, Galatasaray galibiyeti öncesi takımına yaptığı konuşmaya değindi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Uygun, Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarına devam edilen idmanda FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

"BÜYÜK RİZESPOR FORMASINA YAKIŞACAK HERKES BENİMLE OLSUN"
Göreve geldikten sonraki Hatayspor ve Galatasaray galibiyetleri hakkında konuşan Bülent Uygun, "Sözlerimi çok iyi bir şekilde dinleyen futbolcu ordusu var. Ben kendilerine söyledim. Yüreği ile oynayan, beyniyle hareket eden, yeteneklerini ayağıyla sergileyen futbolculara ihtiyacım var. Benim dediklerimi yapacak, verdiğim sistem ve taktik ile hem antrenman hem de maçlarda terinin son damlasına kadar mücadele edip büyük Rizespor formasına yakışacak şekilde olacak herkes benimle birlikte olsun. Olmak istemeyene kapı burada. Gidebilir. Bu takım buraları hak etmiyor. Siz de buraları hak etmiyorsunuz ve gereğini yapın. Benim futbolculuk zamanmnda Galatasaray'ı birçok kez yendik. Galatasaray çok büyük bir camia. Anadolu takımları arada bir yendiği için keyfi farklı oluyor." dedi.

"GALATASARAY MAÇI ÖNCESİ YAPTIĞIM KONUŞMA: "ESARETİNİ KIR, CESARETİNLE TARİH YAZ"

Galatasaray galibiyeti öncesi yaptığı konuşmayı açıklayan Bülent Uygun, "Ben o gün futbolcu kardeşlerime şu lafı söyledim. Esaret ile cesaret arasında sadece C harfi vardır. Esaretini kır, cesaretinle tarih yaz ki herkes seni konuşsun. Bugün Rizespor'da bütün taraftarlar mutlu. Çay var mı, çay? Futbolcularımı tebrik ediyorum. Daha çok çalışmaya ihtiyacımız var. Eksiklerimizi gidermeliyiz. Maratonun geri kalanındaki iyi performans, yeni sezonu belirleyecektir. Gecemizi gündümüze katarak devam ediyoruz. İnşallah daha başarılı olacağız." dedi.

"REMY, TRABZONSPOR MAÇINDA OLACAK GİBİ BEKLİYORUZ"

"Uzun bir aradan sonra antrenmanlarda istekli ve arzulu. Kondisyoner ve fizyoterapistiyle bire bir çalışmalar yapıyor. 3 gündür sahada koşulara başladı. Dayanıklılık ve kuvvet çalıştıktan sonra sürat çalışmalarına geçeceğiz. Trabzonspor maçında olmasını bekliyoruz. Daha erken riske atmak istemiyor. Tekrar sakatlanırsa sezon sonuna kadar etki edebilir."

Son dakika Rizespor Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!