comScore

Rıza Çalımbay'dan itiraf: "Beşiktaş maçlarında çok üzülüyorum"

20 Nisan 2021, Salı 22:55
Rıza Çalımbay'dan itiraf:

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş'a karşı oynadığı maçlarda çok üzüldüğünü ancak profesyonel olduğunu söyledi.

FutbolArena Süper Lig'in 36. haftasında Sivasspor sahasında lider Beşiktaş ile 0-0 berabere kaldı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş'a karşı çıktığı maçlarda çok üzüldüğünü ifade etti.

"BEŞİKTAŞ MAÇLARINDA ÇOK ÜZÜLÜYORUM, YENSEN AYRI, YENİLSEN AYRI"
Rıza Çalımbay, eski takımı için yaptığı açıklamada, "Beşiktaş maçlarında çok üzülüyorum. Yensen ayrı, yenilsen ayrı. O yüzden söyleyecek bir şey bulamıyorum. Zaten bizi görüyorlar, bugün de gördüler. Ben hep söylüyorum; alt yapıda bize sorumluluğu öğrettiler. O yüzden biz işimize bakıyoruz." dedi.

RIZA ÇALIMBAY'IN BASIN TOPLANTISI

"İki takım da iyi şeyler yaptı. Güzel pozisyonlar yakaladık. Son paslara biraz dikkat edebilseydik golü bulabilirdik. Beşiktaş'ın da pozisyonları oldu. Ortada güzel bir maç geçti. Bizim açımızdan baktığımızda ligin geri kalan maçlarını iyi bitirmemiz gerekiyor. Alacağımız puanlarla da ligi iyi bir yerde bitirmek istiyoruz. Başka düşüncemiz yok. Son zamanlarda da mükemmel bir istikrar yakaladık. Arkadaşlarımız mükemmel şekilde oynadılar ve kapasitelerinin üzerine çıktılar. Çok güzel bir yerdeyiz şu anda. Beşiktaş'a da kalan maçlarında başarılar diliyorum."

Son dakika Sivasspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"