comScore

FutbolArena TV

Rıza Çalımbay: 'Tek hedefimiz ligi ilk 10 içinde bitirmek'

22 Nisan 2017, Cumartesi 23:12

Antalyaspor Teknik Direktör Rıza Çalımbay, “Bu takım 2 puanla başladıktan sonra Avrupa Kupası iddiasını sürdürüyorsa bu müthiş bir şey” dedi. 

Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında sahasında Trabzonspor'a 3-0 yenilen Antalyaspor'da Teknik Direktör Rıza Çalımbay maç sonu düzenlenen basın toplantısında, “Bu takım 2 puanla lige başladıktan sonra Avrupa Kupası iddiasını sürdürüyorsa bu müthiş bir şey” diye konuştu.

"Avrupa Kupası hedefini sürdürüyorsa bu müthiş bir şey"
Böyle bir sonuç almak beklemediklerini ifade eden Antalyaspor Teknik Direktör Rıza Çalımbay, “Maçı kazanarak iddiamızı devam ettirmek istiyorduk. Takımımla gurur duyuyorum çok zor yerlerden buraya geldik. Bu takım 2 puanla başladıktan sonra Avrupa Kupası iddiasını sürdürüyorsa bu müthiş bir şey. Maçın başına baktığınıza zaman ilk 20 dakika çok iyiydik. Baskı kurduk ama istediğimiz golü bulamadık. Bunda Deniz Kadah'ın olmayışı da etkili oldu. Maçın ilk yarısında Salih kafasına aldığı darbeye rağmen oynadı kendisine de teşekkür ediyorum. Maçın ikinci yarısında defansif hatalar yaptık. Özellikle 4 dakika da 2 gol yedik. Bu goller hemen hemen aynı gollerdi” dedi.

Antalyaspor Videoları