comScore

Galatasaray Galatasaray

Riekerink'ten Kayserispor maçında sürpriz hazırlığı

09 Şubat 2017, Perşembe 17:22
Riekerink'ten Kayserispor maçında sürpriz hazırlığı

Riekerink mesajı aldı ve değişime gitme kararı aldı.

FutbolArena Özel - Galatasaray yönetiminin "Tek bir ilk 11'e takılıp kalıyor ve sürekli aynı kadroyu sürüyor" diyerek eleştiride bulunduğu Teknik Direktör Jan Olde Riekerink mesajı aldı. Hollandalı teknik adam, Kayserispor maçında önemli değişiklikler yapmaya karar verdi.
 

Garry Rodrigues Galatasaray - Kayserispor maçında oynayacak mı?


FutbolArena'nın aldığı bilgiye göre Riekerink'in kafasındaki en önemli sürpriz ise Garry Rodrigues. Sağlık Kurulu, Riekerink'e bugün Carole ve Selçuk'un Kayserispor maçına yetişebileceğini rapor ederken Hollandalı teknik adam 2 futbolcu için acele edilmemesini istedi.

Ve Riekerink, Eyüpspor maçının ardından sol bekte Linnes'e, orta sahada ise kesin olarak Tolga Ciğerci'ye yer verme kararı aldı.
FutbolArena'nın duyurduğu ve hafta başından bu yana yaşadığı sakatlık nedeniyle idmanlara çıkamayan Eren'e de şans vermeyi düşünmeyen Riekerink'in, Garry Rodrigues'e, bu hafta ilk 11'e dahil etmeyi planladığı öğrenildi.

Yönetimin de büyük umutlarla transfer edip Konyaspor maçında 3 puanın en önemli mimarı olan Rodrigues'e şans verilmesini dört gözle beklerken, Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink'in de yeni transferine ilk kez TT Arena'daki Kayseri maçında takıma dahil edeceği belirtildi

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)