comScore

Galatasaray Galatasaray

'Riekerink'in hata yapma lüksü var'

27 Eylül 2016, Salı 09:37
'Riekerink'in hata yapma lüksü var'

Galatasaray'da Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, Riekerink'e destek verdi.

FutbolArena - Galatasaray'da oyuna geç müdahale ettiği için eleştirilen Jan Olde Riekerink'e yöneticilerden Levent Nazifoğlu destek verdi. Hollandalı çalıştırıcının takıma iyi futbol oynattığını söyleyen Nazifoğlu, "Biz ona güveniyoruz ve birlikte çalışmaktan son derece mutluyuz" dedi.

"HANGİ HOCA HATA YAPMIYOR?"
Hürriyet'e konuşan Levent Nazifoğlu, "Biz ona güveniyoruz ve birlikte çalışmaktan son derece mutluyuz. Velev ki, Riekerink hata yaptı... Hangi hoca hata yapmıyor? Riekerink'in hata yapma lüksü var. Bakın, bir derbi mağlubiyeti ile eleştirilen Riekerink, Galatasaray'a kısa sürede 2 kupa birden kazandırdı. Lütfen bunu unutmayalım. Ve Şu anda ligde namağlup şekilde yolumuza devam ediyoruz. Galatasaray da şampiyonluğun en büyük adayıdır. Bu ortamda Riekerink'i sorgulamak bana göre art niyetli bir tavır" dedi.

"BİZ RIEKERINK'E GÜVENİYORUZ"

Riekerink'in derbideki kararlarıyla ilgili de konuşan Levent Nazifoğlu, "Maça birçok futbolcumuzdan yoksun çıktık. Semih ile Cavanda'nın da maç eksiği vardı. Bunu kimse göz ardı etmesin. Altını tekrar çiziyorum, biz Riekerink'e güveniyoruz. Onu eleştirenler derbinin 60 dakikasındaki futbolu neden konuşmuyor? Bu eleştirileri aslında ortaya çıkaran da Riekerink'in, oynattığı pozitif futboldur. Bu futbolu oynatan, ortaya çıkaran da Riekerink… Geçen yıla bakınca, Riekerink'in oynattığı futboldan memnun olmayan var mı?" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.