comScore

Galatasaray Galatasaray

Riekerink'in gönderilmesine çok kızdılar

16 Şubat 2017, Perşembe 11:55
Riekerink'in gönderilmesine çok kızdılar

Galatasaray'da Riekerink'in yardımcılığını yapan ve teknik ekipte yer alan Frans Hoek ve kondisyoner Youssef Vos'un bu haberi dün sabah Florya Metin Oktay Tesislerinde aldığı ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Jan Olde Riekerink'in yardımcılığını yapan ve teknik ekipte yer alan Frans Hoek ve kondisyoner Youssef Vos'un bu haberi dün sabah Florya Metin Oktay Tesislerinde aldığı ortaya çıktı.

Jan Olde Riekerink ile yollarını ayıran ve bu kararı telefonla Hollandalı teknik adama bildiren Galatasaray yönetiminin 2 antrenöre ise hiçbir bilgi paylaşımında bulunmadığı belirtildi.
AYRILIK HABERİ VERİLMEDİ

Dün sabah antrenmana hazırlık adına Florya'ya gelen iki teknik adama bu karar idmana hazırlık yaparken son dakikada tebliğ edildi.

Frans Hoek ve Youssef Vos'un Galatasaray yönetiminin bu tavrına sinirlendiği belirtildi.
Galatasaray 2. kaptanı Wesley Sneijder'ın ise Riekerink ve yardımcılarının görevden alınması değil yolların ayrılırken yönetimin üslubuna kızdığı ortaya çıktı.

Wesley Sneijder'ın, Hollandalı antrenörler ile en azından yüz yüze konuşarak bu kararın açıklanması gerektiğini ve bu tavrın yanlış olduğunu Florya'da açık şekilde takımla paylaştı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)