comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Riekerink ve Selçuk İnan'in basın toplantısı

29 Temmuz 2016, Cuma 17:54
Riekerink ve Selçuk İnan'in basın toplantısı

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink ve Selçuk İnan basın toplantısı düzenliyorlar.

FutbolArena - Galatasaray'ın Manchester United ile oynayacağı hazırlık maçı öncesi Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink ve kaptanı Selçuk İnan basın toplantısı düzenledi. 


Selçuk İnan: "Takımın durumu çok iyi, bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim"


İlk olarak konuşmaya Selçuk İnan başladı ve kampa genç katılan Milli oyuncu "Takımın durumu çok iyi, bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim. Taraftarımızın desteğine her zaman ihtiyacımız var." dedi. 

Selçuk, "Haftada bir maç oynamak avantajlı. Fiziksel olarak daha iyi durumda olabiliriz doğru ama bu şampiyonluğa etki etmez." şeklinde de görüş bildirdirdi. 


Selçuk İnan: "Ceza olayını biz de anlamadık"


Yönetim tarafından yıldız oyuncular Wesley Sneijder, Muslera ve kendisine verilen ceza hakkında fikri sorulan Selçuk, "Ceza olayını biz de tam olarak anlayamadık. Bunun sonunda kötü bir şey olacağına inanmıyorum. Bize henüz bilgi verilmedi." dedi. 


Riekerink: "Takımı çok iyi tanıyorum"


Selçuk İnan'dan sözü alan Hollandalı teknik adam "Önemli bir dönem geçiriyoruz. Takımı çok iyi tanıyorum. Bu bir avantaj." dedi. 
"Önemli hazırlık maçları oynadık. Takımı fiziksel ve mental açıdan baştan kurduk." diyen Hollandalı teknik adam, Manchester United ile çok önemli bir maç oynayacağız. İki camia da oldukça büyük. Beşiktaş maçı öncesi prova yapacağız." şeklinde görüş bildirdi. 

Riekerink, "Ibrahimovic'i Ajax yıllarından tanıyorum" derken, "Onun varlığı bulunduğu kulübe her zaman artı getirir." şeklinde konuştu. 
 

Riekerink'ten transfer açıklaması! Lucas Leiva, Jason Denayer...


"Önümüzdeki hafta yeni transferlerimiz aramızda olacak." diyen Riekerink, Jason Denayer ile ilgili olarak, "Denayer iyi bir oyuncu ama Manchester City'nin oyuncusu. Tekrar kiralamak için Manchester City'nin kararı gerekiyor." şeklinde konuştu. 

Lucas Lieva ile ilgili soru üzerine ise "Defansif orta saha olarak Lucas Leiva düşündüğümüz isimlerden biri ancak başka isimler de söz konusu." dedi. 

Riekerink ayrıca Zlatan İbrahimovic'i takımında isteyip istemeyeceği ile ilgili bir soru üzerine ise (Gülerek) "Ibrahimovic, Messi ve Suarez ile Galatasaray'a gelseler fena olmaz." dedi. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!