comScore

Rıdvan Dilmen'den TFF'ye olay sözler!

14 Ocak 2022, Cuma 23:08
Rıdvan Dilmen'den TFF'ye olay sözler!

Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da TFF hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - TRT Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, TFF'ye yönelik sert eleştirilerde bulundu. 

RIDVAN DİLMEN'İN AÇIKLAMALARI
Ben neler gördüm. Bakın bizim görevimiz nedir? TFF'deki insanlara adil oyun için konuşuyoruz değil mi? Hepimiz insanız. Ancak hata yapmaya potansiyel insanlar TFF'de olmaması lazım. Şimdi düşünün. Ben TFF'deyim. Önemli yerlerdeyim. Herhangi bir siyasi parti liderine ağza alınmayacak küfürler eden insanları, kulübün amigoluğunu yapan insanların TFF'de ne işi var? Şu partiye oy atan ağır bilmem ne çocuğu diyen insanlar TFF'de bilgisi var. Ellerinde resmi belge var. 1 senedir niye göndermiyorsunuz? Böyle insanın adaletli olması mümkün mü? Ağza alınmayacak küfürler eden insanlar, hakaret eden insanlar. Böyle insanlar adalet dağıtamaz. Bir kulübün başkanına ana avrat küfür edenler. Siyaseten de ana avrat küfür ediyor. Şimdi söyledikten sonra yarın gönderecekler bak. Bırakın Türk futbolu temiz ve adil oynansın. 

CANLI YAYINDA YAYINLANAN BELGE (TRT SPOR)

Rıdvan Dilmen: Bu belgeyi servis yaptılar. Hakemlere gitti. Altını çizerek söylüyorum. Bu bir operasyondur! Şerefim üzerine yemin ederim. Hiçbir hakemden de almadım bu belgeyi. 

Bu hafta Emre Kocadağ ile konuştuğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, ""Emre Kocadağ ile bu hafta konuştum. TFF'dekiler demiş ki, 'Emre Kocadağ ve ben hakemlerle ilgili yapılandırma içindeymişiz. Emre Kocadağ ile 1 yıldır ilk kez bu hafta telefonla konuştum. Yıllardır da görmem. TFF'de bunu diyenler, yalancılar!" ifadelerini kullandı. 

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!