comScore

Rıdvan Dilmen'den Milli takıma Erol Erdal Alkan tepkisi

13 Kasım 2017, Pazartesi 22:59
Rıdvan Dilmen'den Milli takıma Erol Erdal Alkan tepkisi

Türkiye - Arnavutluk maçının Rıdvan Dilmen, FOX TV'de son derece gündem yaratacak yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Türkiye A Milli Takımının Arnavutluk'a 3-2 kaybettiği maçın ardından müsabakanın yayınlandığı kanal FOX TV'de konuşan Rıdvan Dilmen, Yıldırım Demirören, Lucescu ve milli takıma çağrılan Erol Erdal Alkan hakkında son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
 

Türkiye 2-3 Arnavutluk Rıdvan Dilmen'in FOX TV yorumları


Rıdvan Dilmen maçın arıdndan şunları söyledi.

"NE OYNADIĞIMIZ BELLİ DEĞİL"
Ne oynadığımız belli değildi. Hele son yarım saat... Kim nerede belli değil! Bugün İtalya-İsveç maçı var. Ne oynayacakları belli. Ekolleri var

"MİLLİ TAKIM HOCASI CANLI İZLEMEDİĞİ OYUNCUYU KADROYA ALAMAZ"

Lucescu veya Tayfur Havutçu, Hollanda'ya Erol Alkan'ı izlemeye gittiler mi? Benim bildiğim stadın yakınından bile geçmediler. Abdullah Ercan tavsiye etti diyorlar. Milli takım hocası, canlı izlemediği futbolcuyu kadroya alamaz!

"BİR ŞEYLER SU YÜZÜNE ÇIKTI"

Bugünkü oyun bir şeylerin su yüzüne çıkmasıdır. Biz 9 yılda 9 kez yabancı kuralını değiştirmiş bir ülkeyiz. Dünyada benzerimiz yok. Bakın bu çocuklardan 8 tanesi ileride milli takımda oynayacaktır. Bir şansımız var, 10 ay sonra başlayacak tekrar müsabakalara kadar mutlak suretle Abdullah Ercan bunu alalım? Yok. Bu işler olmayacak. 

"KOSKOCA ÜLKENİN..."

Koskoca ülkenin futbol takımını yerle bir ettiler. Çok güzel becerdiler. Uğraşsanız yapamazsınız. İstek yok, azim vardı. Hani bizim zamanımızda da kötü sonuçlar alırdık ama uğraşırdık en azından. Yılmaz Vural daha çok istiyordu berabere kalmayı. Bakın mesela Erol Erdal Alkan'ı kim tavsiye etti? Lucescu ve Tayfur Havutçu'nun Hollanda'da stada gittikleri bir tane kartlarını göstersinler. Böyle bir şey olduğu zaman işin suyu çıkar. Bu forma bu kadar ucuzlatılmaz. Ancak son birkaç yıldır ucuzladı. Erol Erdal Alkan'ı milli takıma çağırırsanız böyle de ucuzlatıyorsunuz işte. 

"ARTIK FAYDALI OLAMAZLAR"

Sayın Yıldırım Demirören ve yönetimiyle birlikte Lucescu'nun Türk futboluna faydalı olacaklarını düşünmüyorum. Güven problemi yaşıyorlar. Ciddi şekilde milli takım bazında geriye her gün gidiş var. Türkiye büyük ülkedir, büyük milli takımdır, büyük ülkedir. Bu forma bu kadar ucuzlatılmaz. Ancak son birkaç yıldır ucuzladı. İşte Erol Erdal Alkan meselesi de gelince... 

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.