comScore

Rick Grimes öldü mü? Rick Grimes The Walking Dead'a veda mı etti? (The Walking Dead Blu Tv izle)

15 Kasım 2018, Perşembe 11:22
Rick Grimes öldü mü? Rick Grimes The Walking Dead'a veda mı etti? (The Walking Dead Blu Tv izle)

Rick Grimes, The Walkin Dead dizisine veda mı etti? Rick öldü mü? Rick diziden ayrıldı mı? 8 yıldız The Walking Dead dizisinde baş rol oyuncusu olan Rick Grimes'in diziden ayrıldığı iddia edildi.

Rick Grimes öldü mü? Rick Grimes The Walking Dead'a veda mı etti? 8 yıldır The Walking Dead dizisinib başrol oyuncusu olan Rick Grimes öldü mü? Rick Grimes 9. Sezon 5. Bölüm de öldü mü? Rick Grimes diziye veda mı etti? Rick, The Walking Dead dizisine veda mı etti? The Walking Dead dizisinin 9. sezon 5. Bölümünde ağır yaralanan ve helikopter ile arkadaşlarının bölgesinden uzaklaştırılan Rick Grimes'in ekranlara veda ettiği ve bir daha ilerleyen bölümlerde dizide rol almayacağı iddia edildi. Peki Rick Grimes'in The Walking Dead dizisine veda ettiği iddiaları doğru mu? Detaylar haberimizde.


Rick Grimes öldü mü? Rick Grimes The Walking Dead'a veda mı etti? (The Walking Dead Blu Tv izle)


8 yıllık macera boyunca The Walking Dead dizisinde baş rol oyuncusu olan Rick Grimes diziye veda mı etti? Andrew Lincoln uzun yıllardır The Walking Dead dizisi ile ekranlarda izleyenleri kendine büyülemiş durumda. The Walking Dead 9. sezon 5. Bölüm de ağır yaralanan ve yürüyen aylaklar tarafından son anda köprüyü patlatarak kurtulan Rick Grimes'in dizideki son bölümü olduğu iddia ediliyor.

Farklı projelerde yer alamk amacı ile diziden ayrılmayı karar verdiği iddia edilen Rick Grimes geçtiğimiz günlerde: ''Bu dizi benim hayatım. Bu diziyi yapanları ve izleyenleri çok seviyorum.'' demişti.
 

THE WALKİNG DEAD 9. SEZON 6. BÖLÜM İZLE


THE WALKİNG DEAD 9. SEZON 6. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?
Robert Kirkman'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan; Esaretin Bedeli, Yeşil Yol gibi filmlerin senaristi Frank Darabont tarafından geliştirilen dizi; yayılan bir virüsün ardından sayıları hızla artan zombilerle mücadele eden bir grup insanı konu alınıyor. Şerif yardımcısı Rick Grimes, geçirdiği kaza sonrası girdiği komadan, zombilerin egemen olduğu bir dünyaya uyanır. Ailesini bulmak için çıktığı yolculukta hala sağ kalmayı başarmış diğer insanları yanına alarak onlarla birlikte yaşam mücadelesi vermeye çalışır.


The Walking Dead nasıl izlenir? The Walking Dead nerede yayınlanıyor? The Walking Dead Blu Tv izleme


8 yıldır gösterimde olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olunan The Walking Dead dizisi ülkemizde Blu Tv üzerinden yayınlanıyor. The Walking Dead dizisini reklamsız ve HD şeklinde izlemek istiyorsanız Blu Tv üyeliği almanız gerekiyor. The Walking Dead 9. sezon heyecanı Blu Tv ekranlarında son sürat devam ediyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.