comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ricardo Quaresma'yı hırs bastı

05 Şubat 2017, Pazar 10:18
Ricardo Quaresma'yı hırs bastı

Beşiktaş'ın Portekiz'li yıldızı Ricardo Quaresma, Fenerbahçe derbsine özel olarak hazırlandı.

FutbolArena - Kendisi üzerinden hafta başında yaşanan polemik nedeni ile Fenerbahçe derbisine özel olarak hazırlanan Beşiktaş'ın Portekiz'li yıldız oyuncusu Ricardo Quaresma görev bekliyor.

Milliyet Gazetesinde yer alan habere göre Dev karşılaşma öncesi bir aile ortamı yakalayan Beşiktaşlı oyunculardan özellikle Ricardo Quaresma'nın maça büyük önem verdiği vurgulandı. Hafta boyu kendini özel olarak maça hazırlayan Portekizli yıldızın son dönemde kendisi üzerinden Fenerbahçe ile yaşanan gerilimden etkilendiği ve derbi öncesi çok hırslı olduğu kaydedildi.
 

Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'dan Aziz Yıldırım'a cevap


Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Ocak ayı Divan Kurulu toplantısında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a seslenerek, "Beşiktaş Başkanı beni iyi dinle. Beşiktaş'tan bize gelmek isteyen oyuncular var. Bunların başında Quaresma geliyor." sözlerine Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı instagram hesabından gönderme niteliğinde bir paylaşım yaptı. 
Quaresma Beşiktaş armasını öptüğü bir fotoğrafı paylaşarak, "Bu armağı öpüyorsam sebebi, sevdiğim ve Türkiye'de forma giyeceğim tek kulübün Beşiktaş olmasındandır." ifadelerini kullandı. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)