comScore

İrfan Buz'dan rehavet uyarısı

15 Eylül 2016, Perşembe 17:17
İrfan Buz'dan rehavet uyarısı

İrfan Buz Nurettin Soykan Tesisleri yaptığı açıklamada takım olarak liderliğin tadını çıkardıklarını belirtti

FutbolArena - Türkiye 1.ligde liderlik koltuğunda oturan Yeni Malatyaspor teknik direktörlüğünü yapan İrfan Buz hafta sonu oynayacakları Büyükşehir Gaziantepspor maçını kazanıp yollarına devam etmek istediklerini açıkladı.

İrfan Buz Nurettin Soykan Tesisleri yaptığı açıklamada takım olarak liderliğin tadını çıkardıklarını belirtirken "Ligin henüz başındayız, sadece üç hafta geride kaldı. Lideriz ama bunu bırakacağız ve önümüze bakacağız. Önümüze sağlam basarak bakmamız gerekiyor. Müsabaka müsabaka ilerleyeceğiz. Şu anda Büyükşehir Gaziantepspor maçını düşünüyoruz. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz çünkü büyük bir desteğe ihtiyacımız var. Büyükşehir Gaziantepspor maçını kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Lig daha yeni, çok fazla konuşmamak ve abartmamak gerekiyor." şeklinde konuştu.
Dialiba Denizlispor karşılaşması öncesi idman sırasında sakatlandığını belirten İrfan Buz '' Oyuncumuzun sakatlığını maça kadar giderebileceğimizi düşündük, maalesef olmadı. O nedenle Denizlispor maçında oynayamadı. Büyükşehir Gaziantepspor maçına yetiştirmeye çalışacağız ama bizim diğer arkadaşlarımız da değerli '' dedi.

KUPADA İDDİALIYIZ

Ziraat Türkiye kupasında iddialı olduklarını ifade eden Buz "Kupada da iddialıyız. Kupada da yolumuza devam etmek istiyoruz. Maçta oynamayan arkadaşlarımıza da şans vereceğiz. Kupada gruplara gitmek istiyoruz. Kupada da Yeni Malatyaspor bayrağını yükseltmeye çalışacağız." şeklinde konuştu. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.