comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

İrfan Buz'dan Fikret Orman'a teşekkür - Yeni Malatyaspor Haberleri

26 Şubat 2017, Pazar 22:09
İrfan Buz'dan Fikret Orman'a teşekkür - Yeni Malatyaspor Haberleri

İrfan Buz, Vodafone Arena'yı kendilerine tahsis eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a teşekkür etti.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 22. haftasında Altınordu'yu Vodafone Arena'da ağırlayan Yeni Malatyaspor sahadan 2-0 galip ayrılarak yükselişini sürdürdü.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre maç sonu basın toplantısı düzenleyen Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Vodafone Arena'yı kendilerine tahsis eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a teşekkür etti.
 

İrfan Buz, Yeni Malatyaspor - Altınordu maç sonu açıklaması


Maçı değerlendiren İrfan Buz açıklamasında, "Çok önemli bir galibiyet aldık. Puanımızı 43 yaptık. Rakiplerimiz puan alınca, biz de cevap vermek zorundaydık. Altınordu, genç ve koşan bir takım. İlk devre çok baskılı oynadık ancak golü bulamadık. İkinci yarıda öne geçtikten sonra kilidi açtık. Hızlı ataklarla 2. golü bulduk. Önemli olan 3 puan almaktı. Haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum." diye konuştu.
Vodafone Arena'daki seyircilerine vurgu yapan Buz, "Güzel bir atmosferdi. Taraftarlarımız bizi çok güzel destekledi. Taraftarlarımız itici bir güçtü. Sahada da mükemmel bir mücadele vardı. Fikret Orman'a tekrar teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"