comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

İrfan Buz: ''İnancımızı yitirmedik!''

30 Ekim 2016, Pazar 18:30
İrfan Buz: ''İnancımızı yitirmedik!''

Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Elazığspor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - 1.Lig'in liderlik koltuğunda oturan Yeni Malatyaspor'da Teknik Direktör İrfan Buz, Elazığspor karşılaşması sonrasında açıklamada bulundu.

İRFAN BUZ: "HAKLI BİR GALİBİYET ALDIK"
Elazığspor karşılaşmasında aldığı 3 puanla TFF 1.Lig'de liderliğini sürdüren Yeni Malatyaspor'da moraller yüksek. Teknik Direktör İrfan Buz karşılaşma boyunca inançlarını yitirmediklerini belirtirken haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

İrfan Buz yaptığı Elazığspor'un 2 senedir beraber oynayan bir ekip olduklarını ve karşılaşmanın çok zor geçtiğini belirtirken "1-0 öne geçtik. Çok pozisyonlarımız vardı. Maalesef değerlendiremedik. Bir tana pozisyonda da Serdar çok iyi çıkardı. Bize göre basit bir gol yedik. Ancak ikinci devre pozisyon bulacağız dedik. Hakikaten devrenin başında da pozisyonlar bulduk. Kırmızıdan sonra 10 kişi kaldık. Fakat futbolcularımız mücadelesini devam ettirdi. İnancımızı yitirmedik. En sonunda da golü attık. Çok mutluyuz. Hakikaten çok önemli bir galibiyet aldığımızı düşünüyoruz" dedi.

Karşılaşmada 10 kişi kalmalarına rağmen galibiyet için oynadıklarını vurgulayan İrfan Buz "Galibiyet için bir pozisyon yakalayacağımızı düşünüyorduk ve zaten orada da bastırdık. Bunu Sinan'a da söyledik. Pozisyon inanın geliyor. Onu da değerlendirdiğimiz için çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.