comScore

Reynmen Derdim Olsun klibi silindi mi? Reynmen'in klibi Youtube'da neden yok?

20 Şubat 2019, Çarşamba 16:44
Reynmen Derdim Olsun klibi silindi mi? Reynmen'in klibi Youtube'da neden yok?

Reynmen olarak bilinen şarkıcı Yusuf Aktaş'ın milyonlarca insan tarafından dinlenen şarkısı Derdim Olsun'un Youtube'dan kaldrııldığı açıklandı. Reynmen sosyal medya hesabından Derdim Olsun klibini kaldırdığını açıkladı. Reynmen şarkısını neden kaldırdı, Reynmen kimdir?

Reynmen Derdim Olsun şarkısı dinle, Reynmen Derdim Olsun klibi neden kaldırıldı, Reynmen Derdim Olsun şarkısını dinlemek isteyenler Youtube'a girdiklerinde Derdim Olsun şarkısının kaldırıldığını görünce şoke oldu. Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Derdim Olsun şarkısının klibini neden kaldırdığını açıkladı. Reynmen Derdim Olsun klibi izle, Reynmen Derdim Olsun şarkısının kaldırılmasıyla ilgili tüm detaylar haberimizde. 
 

Reynmen Derdim Olsun şarkısı neden kaldırıldı?


Reynmen olarak bilinen şarkısı Yusuf Aktaş, Derdim Olsun şarkısıyla milyonlara ulaşmıştı. Derdim Olsun şarkısında izlenme sayılarının gerçek dışı olduğu iddialarının ardından Instagram hesabından açıklama yapan Reynmen, "Yok bottan silindi, yok ondan silindi.. Yok kardeşim ben kaldırdım. 200 milyonluk parçam da olmasın. Hayatıma mal oldu. Derdim oldu, İstamiyorum!. Buraya kadar bu şarkıyla gelmedim, yarın da o şarkıyla var olmayacağım" dedi.

REYNMEN'İ KIZDIRAN SÖZLER - İZLE


Reynmen Yusuf Aktaş kimdir? Reynmen şarkıları, Reynmen Youtube kanalı


Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş yaptığı Derdim Olsun şarkısıyla büyük yankı uyandırmıştı. Youtube üzerinden 200 milyon kez tıklanan Derdim Olsun şarkısını yayından kaldıran Reynmen, 1995 İstanbul doğumludur. Bir kardeşi ve ablası olan Reynmen'in babasının ismi Rahmi, annesinin ismi de Nasibe'dir. 

Reynmen yaşantısını İstanbul Bağcılar'da devam ettirmekte ve üniversitede Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır.

REYNMEN INSTAGRAM HESABI

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)