comScore

Adanaspor Adanaspor

Reynaldo: 'Adanaspor taraftarı inanılmaz'

08 Şubat 2017, Çarşamba 19:00
Reynaldo: 'Adanaspor taraftarı inanılmaz'

Adanaspor'un yeni transferi Reynaldo, taraftarlar ve Gaziantepspor maçı hakkında konuştu.

FutbolArena - Süper Lig'de 2. devreye fırtına gibi giren ve art arda topladığı puanlarla 16. sıraya çıkan Adanaspor'un yeni transferi Reynaldo, taraftarlar ve Gaziantepspor maçıyla ilgili konuştu.


Reynaldo: "Adana'da evimde gibiyim"


Adanaspor'un bu sezon kadrosuna kattığı 8. Brezilyalı futbolcu olan Reynaldo, kendisini evinde gibi hissettiğini ve hiç yabancılık çekmediğini belirtirken, "İnanılmaz bir taraftarımız var. Kasımpaşa maçında onları gördüm ve bu kadarını beklemiyordum. Onlara teşekkür ediyorum. Takımda 8 Brezilyalı var ama buradaki arkadaşları daha önce tanımıyordum. Bir ortak arkadaşımız vasıtasıyla Ronei ile konuştuk.O da hemen gelmem gerektiğini, Adanaspor'un gerçekten çok iyi bir takım olduğunu, herkesin birbirine çok yardımcı olduğunu söyledi. Geldim ve bunun ne kadar doğru olduğunu gördüm. Bütün arkadaşlarımla şu anda çok iyi bir ilişkimiz var. Ailecek de görüşüyoruz." şeklinde konuştu.


Reynaldo'nun Gaziantepspor maçı yorumu


Gaziantepspor maçıyla ilgili de görüş bildiren Reynaldo "Takımımız çok iyi bir dönemden geçiyor. Umarım hep böyle devam eder. Hocamızla hafta içinden bu yana konuşuyoruz. O, rakibimizin iyi ve zayıf yönlerini bize anlatıyor. Elimizden geleni yapacağız. Bu seriyi devam ettirebilmek bizim için çok önemli çünkü ligde istemediğimiz ve layık olmadığımız yerdeyiz. Buradan kurtulabilmek bizim elimizde. Bu maçta elimizden geleni yapacağız ve Adana'ya galibiyetle döneceğiz." ifadelerini kullandı.

27 yaşındaki oyuncu maç eksiği olduğunu da söylerken 1-2 maç sonra tam olarak hazır hale geleceğini ifade etti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)