comScore
1 / 12

Resmen açıklandı! Aykut Kocaman...

Hangi takımda görev alacağı büyük merak konusu olan Abdullah Avcı ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bir diğer sürpriz de Aykut Kocaman... İşte detaylar...

2 / 12
Trabzonspor’da teknik direktör Eddie Newton’ın geleceğinin tartışılır hale gelmesinin ardından bordo mavili ekibin başına Abdullah Avcı’nın geçeceği konuşuluyordu.
3 / 12
Yapılan görüşmeler sonunda Avcı, yardımcılarını dahi belirlemiş Egemen Korkmaz’la birlikte Orhan Ak konusunda fikir birliğine varılmıştı.
4 / 12
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun Abdullah Avcı ile prensip anlaşmasına vardığının öne sürülmesinin ardından herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı.
5 / 12
Bordo mavili ekibe imza atmasına kesin gözüyle bakılan Abdullah Avcı’nın bir başka Süper Lig takımıyla el sıkıştığı öne sürüldü.
6 / 12
Süper Lig’de geride kalan 6 haftada 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 de mağlubiyet alan Antalyaspor’da teknik adam Tamer Tuna, başkan Ali Şafak Öztürk ile görüşerek görevini bırakırken bu ismin yerine Abdullah Avcı ismi çok konuşuldu.
7 / 12
Antalyaspor’un Abdullah Avcı’ya resmi teklif yaptığı iddiaları üzerine Antalyaspor Basın sözcüsü Murat Süğlün, Spor Arena’ya konuştu.
8 / 12
Tamer hoca ile dün akşam yolları ayırdıklarını belirten Süğlün, ’önümüzde Fenerbahçe maçı var yeni teknik direktör kim olursa olsun Fenerbahçe maçına yetişsin diye bir düşüncemiz yok, takımı şu an yardımcı antrenörler hazırlıyor ama Kasımpaşa maçına kadar kimin olacağı netleşir.’ dedi.
9 / 12
"Abdullah Avcı’ya teklif götürdüğümüz doğru değil. Avcı kendisini ispatlamış ve başarılı bir teknik adam, genel anlamda görüşmelerimiz olacaktır. ’Olmaz’ diyemiyorum ancak şu an yaptığımız bir teklif yok."
10 / 12
Antalyaspor, bir başka iddia Aykut Kocaman’la ilgili de bir açıklama yaptı.
11 / 12
Süğlün, "Önceliğimiz Türk teknik direktör. Aykut Kocaman ise şu an için listemizde yok. Abdullah Avcı gibi Aykut Kocaman da Türkiye’nin en iyi teknik direktörlerinden ama şu an bir görüşme yok." dedi.
12 / 12
Kocaman, DHA’ya yaptığı açıklamada, "Bu dönemde birçok takımla birlikte adımın anıldığını görüyorum. Bu doğru. Bana teklifte bulunan kulüpler oldu. Hepsine bu dönemde takım çalıştırmayı düşünmediğimi söyledim ve teşekkür ettim. Bundan sonra gelmesi muhtemel tekliflere de aynı yanıtı vereceğim. Özellikle pandemi süreci bitene kadar çalışmayı düşünmüyorum. Sizin aracılığınızla kamuoyunu bilgilendirmiş olalım" demişti.