comScore

Recep Tayyip Erdoğan Messi ve Ronaldo arasında tercihini söyledi

18 Haziran 2018, Pazartesi 23:27
Recep Tayyip Erdoğan Messi ve Ronaldo arasında tercihini söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir panelde Dünya Kupası'nda oynanan ilk maçları yorumlarken, favorilerin kazanamamasına dikkat çekti. Erdoğan, Messi ve Ronaldo arasında ise tercihinin Ronaldo olduğunu belirtti. 

FutbolArena - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran'daki seçim öncesinde katıldığı panelde Dünya Kupası hakkında değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, burada Messi ve Ronaldo arasındaki tercihini de söyledi. 

"ALMANYA YENİLDİ. İŞ BİRAZ SIKINTIYA DÜŞTÜ"
Almanya ilk maçta yenildi. İş biraz sıkıntıya düştü. Bütün güçlü olan takımlar şu anda yeniliyor. Almanya yenildi. Brezilya'nın hali ortada. Meksika acayip yendi Almanya'yı. Bundan sonra böyle devam ederler mi bilemiyorum. Portekiz ilk maçta berabere kaldı ve ben Ronaldo'ya hayranım.

"CRİSTİANO RONALDO'YA HAYRANIM"

Messi mi Ronaldo dersen? Ronaldo'yu çok daha farklı görüyorum. Hele hele İspanya maçında hat trick yapması çok önemliydi. Frikik zaten tartışılmaz. Her babayiğidin harcı değil. O maçta Ronaldo'nun performansı ve karakteri, inancı, hele hele Filistin meselesindeki karakteri... Bunlar çok önemli. Onun için alkışlıyorum. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)