comScore

Kayserispor Kayserispor

Recep Mamur'dan zehir zemberek açıklama

09 Ekim 2016, Pazar 17:12
Recep Mamur'dan zehir zemberek açıklama

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Onursal Başkanlık görevini bırakan Mustafa Çelik hakkında bir açıklama yayımladı.

FutbolArena - Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur,  Onursal Başkanlık görevini bırakan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik hakkında resmi siteden bir açıklama yaptı.

RECEP MAMUR'UN MUSTAFA ÇELİK HAKKINDAKİ AÇIKLAMASI
Kayserispor resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde...

Kayserispor'un kurulduğundan bugüne kadar, en onurlu görevi olan “Onursal Başkanlık” unvanından ayrıldığını açıklayan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı'nın açıklamalarını üzüntü ve esefle karşıladık. Bu konuyla ilgili olarak; ömrünün 30 yılını Kayserispor'a vakfeden, son 14 yıldır da kulüp başkanlığını sürdüren ve bu süreçte, pek çok tarihi başarıya imza atan, başkanımız Sayın Recep Mamur'un açıklamaları aşağıdadır.

“Ben bu görevi bir daha geri dönmemek üzere bırakmıştım. Hangi şartlarda tekrar bu görevi kabul ettiğimi en iyi kendileri bilmektedir.

Görevi kabul sırasında Sayın Çelik tarafından şahsıma verilmiş olan sözleri ve taahhütleri de yine en iyi kendisi bilmektedir.

Bu bağlamda kendisini bir kere daha sorgulasın.

Medyaya yansıyan ve Sayın Başkan Çelik tarafından taahhüt edildiği ifade edilen rakamların tamamı gerçeği yansıtmaktadır.

Tüm bunlara rağmen Sayın Çelik'in yaptığı yazılı açıklamadaki ifadelere kendisini tanıyan biri olarak  inanamıyorum.

Erciyesspor'un maalesef akibeti ortadadır. Verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı bundan sonraki yaşanacak gelişmelere bu şehir tanık olacaktır.

Dileğim o ki; Kayserisporumuz, bu sıkıntıları yaşamaz…”

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.