comScore

Kayseri Erciyesspor Kayseri Erciyesspor

Recep Mamur'dan büyük jest

29 Eylül 2016, Perşembe 16:22
Recep Mamur'dan büyük jest

Kayseri Erciyesspor'un altyapısını kapanmaktan Kayserispor Başkanı Recep Mamur kurtardı.

FutbolArena - Bu sezon yönetim oluşturamayan ve kayyum ile yönetilen Spor Toto İkinci Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kayseri Erciyesspor'da kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalan altyapının imdadına Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur yetişti. 

Coca Cola Gelişim Liglerinde mücadele eden Kayseri Erciyesspor altyapı takımları bu hafta sonu deplasmanda oynamaları gereken Sivas Belediyespor maçına çıkmadıkları takdirde ligden ihraç edilecek. Deplasman masrafları için kayyum heyetinin yaptığı çalışmalar sonuçsuz kaldı.

Durumdan haberdar edilen Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur, deplasman giderleri için gereken ücreti yetkililere ulaştırarak altyapının kapanmasını engelledi. Gelişim Ligleri 3. Bölge B Grubu'nda yer alan Kayseri Erciyesspor'un U14, U15 ve U19 takımları Recep Mamur'un desteği sonrasında Sivas Belediyespor maçına gidebilecek. Böylece altyapının kapanmasının önüne geçilecek.

U16 ve U17 takımları ise Sivas Belediyespor takımlarını Kayseri'de ağırlayacak. Recep Mamur'un deplasman giderlerini karşılayarak altyapının kapanmasını engellemesi ile birlikte altyapıda lisanslı olarak futbol oynayan 300'e yakın sporcunun kulüpsüz kalmasının da önüne geçilmiş oldu.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"