comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rebrov Beşiktaş maçı öncesi konuştu

27 Eylül 2016, Salı 18:48
Rebrov Beşiktaş maçı öncesi konuştu

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Sergiy Rebrov, Beşiktaş maçı öncesi basın toplantısında konuştu.

FutbolArena - Bir dönem Fenerbahçe'de de futbol oynayan, Ukrayna futbolunun en önemli isimlerinden biri olan ve geçen sezon Dinamo Kiev'i Lucescu'nun Shakhtar'ı önünde şampiyonluğa taşıyan Sergiy Rebrov, Beşiktaş ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

"BEŞİKTAŞ'IN HÜCUM GÜCÜ YÜKSEK AMA..."
Rakibi Beşiktaş hakkında yorumda bulunan Rebrov, "Beşiktaş'ın hücum gücü yüksek ama gördüğüm kadarıyla çok gol kaçırıyorlar. Savunmada yaşadıkları sıkıntılardan yararlanmaya çalışacağız." dedi. 

"HİÇBİR YERDE TÜRKİYE GİBİSİ YOK!"

Bir dönem Fenerbahçe'de de oynayan Rebrov'a eski taraftarlarıyla ilgili sorulan soruya, genç teknik adam "Fenerbahçe ve taraftarları muhteşemdir ama bana maç ile ilgili soru sorun." cevabını verdi. 

Beşiktaş'ın taraftar gücü hakkında da konuşan Rebrov, "Hiçbir yerde Türkiye'de olduğu kadar fanatik taraftarlar yok." dedi.

YARMOLENKO OYNAYACAK MI?

"Beşiktaş karşısında oyuncularıma güveniyorum. Kendi oyun tarzımızı sahaya yansıtacağız." diyen Rebrov, "Yarın Dinamo Kiev gibi oynamak zorundayız. Az pozisyona girersek işimiz zor olacak." şeklinde konuştu.

Rebrov takımın yıldız ismi Yarmolenko'nun oynayıp oynayamayacağı ile ilgili gelen soruya ise "Hafif sakatlığı bulunan Yarmolenko eğer yarına kadar kendine iyi bakarsa sahada olacak." cevabını verdi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.