comScore

Real Madrid Real Madrid

Transfer Haberleri: Real Madrid'den Neymar ve Mbappe için 372 milyon Euro!

14 Eylül 2018, Cuma 17:37
Transfer Haberleri: Real Madrid'den Neymar ve Mbappe için 372 milyon Euro!

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, dünya futboluna damga vuracak bir transfer girişimi için kolları sıvadı! Real Madrid, Neymar ve Kylian Mbappe için kesenin ağzını açacak. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid gelecek dönemin transfer çalışmaları erkenden başladıç Eflatun Beyazlıların başkanı Florentino Perez, Neymar ve Kylian Mbappe için dudak uçuklatan bir bütçe açıkladı.
 

Transfer Haberleri: Real Madrid, Neymar ve Mbappe'yi transfer edecek mi? (14 Eylül Cuma)


İspanyol ve İngiliz basınında çıkan haberlere göre, Real Madrid Başkanı Florentino Perez, gelecek transfer döneminde 330 milyon Pound harcayacak. Real Madrid bu bütçeyi Neymar ve Kylian Mbappe için kullanacak.

Haberde Real Madrid'in PSG'nin iki dünyaca ünlü yıldızının peşinde olduğu ve de Neymar için 190 milyon Euro, Kylian Mbappe için de 182 milyon Euro ayrıldığı ifade ediliyor. Real Madrid'in bu transferleri gelecek yaz döneminde önce bitirmeyi amaçladığı ifade edildi.
Neymar hatırlanacağı üzere 195 milyon Euro karşılığında 2017 yılında Barcelona'dan PSG'ye transfer olmuştu.Son Dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da 

FutbolArena Transfer Turu (18 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.