comScore

Real Madrid Real Madrid

Sergio Ramos Salah'ın sakatlandığı pozisyonla ilgili konuştu

27 Mayıs 2018, Pazar 10:46
Sergio Ramos Salah'ın sakatlandığı pozisyonla ilgili konuştu

Real Madrid futbolcusu Sergio Ramos, Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool ile oynanan finalin ardından Salah'ın sakatlığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid - Liverpool Şampiyonlar Ligi finalinde Salah'ın sakatlandığı pozisyonda rakibine yaptığı faul nedeniyle sosyal medya ve kamuoyundan büyük tepki alan Sergio Ramos, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. 

İspanyol futbolcu kupayı kazandıkları için mutlu olduklarını söylerken, "Liverpool ile nasıl başa çıkacağımızı biliyorduk. Takım olarak gayet iyi mücadele ettik ve kazandık. Şampiyonlar Ligi'nde üst üste gelen zaferlerin ardından efsane bir takım olduk." dedi. 
Sergio Ramos finalin ardından Salah'ın sakatlandığı pozisyonla ilgili olarak da kendisine ait resmi twitter hesabından bir açıklama yayınladı. İspanyol yıldız, "Futbol bazen en tatlı yüzünü, bazen en acı tarafını gösterir. Her şeyden önce biz arkadaşız. Salah umarım hemen iyileşirsin. Gelecek seni bekliyor Salah. Geçmiş olsun." ifadelerini kullandı. 
 

Salah - Sergio Ramos pozisyonu (İZLE)


Muhammed Salah, Real Madrid'in İspanyol savunma oyuncusu ve kaptanı ile girdiği ikili mücadele sonrasında yerde kaldı. Mısırlı yıldız futbolcu omzunu tutarak kenara geldi.

Kendisini deneyen Muhammed Salah daha sonra oyuna devam edemedi ve kenara geldi. Yaşanan bu olay sonrasında İspanyol futbolcu Sergio Ramos'a sosyal medyadan büyük tepki geldi.

SALAH'IN SAKATLANDIĞI POZİSYONU İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"