comScore

Real Madrid Real Madrid

Sergio Ramos: "Ronaldo geleceğini açıklığa kavuşturmalı"

27 Mayıs 2018, Pazar 14:10
Sergio Ramos:

Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos, takım arkadaşı Cristiano Ronaldo'nun geleceğini şekillendirmesi gerektiğini söyledi. Sergio Ramos, Mohamed Salah'ın sakatlığıyla ilgili de konuştu.

FutbolArena - Real Madrid, Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'u 3-1 yenerek dev kupayı 3. kez üst üste kazanırken maçın ardından Sergio Ramos, takım arkadaşı Cristiano Ronaldo ile ilgili konuştu. Ramos, Ronaldo'nun Şampiyonlar Ligi finalinden sonra yaptığı yorumlar sonrasında geleceğini açıklığa kavuşturmaya çağırdı.
 

Sergio Ramos'un Ronaldo için yaptığı yorumlar


Sergio Ramos, “Ronaldo, geleceğini açıklığa kavuşturmak zorunda. Real Madrid'den daha iyi bir takım bulamaz. Bizim için önemli bir oyuncu. Artık karar vermeli" diye konuştu.

Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos, Şampiyonlar Ligi Finali'nde sakatladığı Mohammed Salah hakkında da konuştu ve "Kimse böyle bir şey olmasını istemezdi. Ancak suçluluk duymuyorum” diye konuştu. 
"SALAH UMARIM HEMEN İYİLEŞİR"

Şampiyonlar Ligi Finali'nde Liverpool'un yıldızı Mohammed Salah'ı sakatlayan ve tepkileri üzerine çeken Real Madrid Kaptanı Sergio Ramos sosyal medyadan bir açıklama yaptı. "Futbol bazen en tatlı yüzünü, bazen en acı tarafını gösterir" diyen Ramos, “Her şeyden önce biz arkadaşız. Salah, umarım hemen iyileşirsin. Gelecek seni bekliyor Salah. Geçmiş olsun. Bu durum çok üzücü ama asla böyle bir şey olmasını istemezsiniz. Ancak pozisyon için suçluluk duymuyorum" dedi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"