comScore

Real Madrid Real Madrid

Ronaldo'nun sözlerine Real Madrid'de takım arkadaşlarından tepki

27 Mayıs 2018, Pazar 18:02
Ronaldo'nun sözlerine Real Madrid'de takım arkadaşlarından tepki

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun, Liverpool maçı sonrası yaptığı açıklamalar takım arkadaşları tarafından hoş karşılanmadı. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'de Şampiyonlar Ligi finalinin ardından Cristiano Ronaldo huzursuzluğu yaşanıyor. Maçın ardından yaptığı açıklamada önümüzdeki günlerde geleceğiyle ilgili konuşacağını söyleyen Portekizli yıldızın, üstü kapalı ayrılık mesajının soyunma odasında takım arkadaşları tarafından hoş karşılanmadığı öğrenildi. 

İspanyol basınında Marca'nın haberine göre, Liverpool ile oynanan Şampiyonlar Ligi finalinin ardından Real Madrid futbolcuları Ronaldo'nun böylesine büyük bir zaferin sıcağı sıcağına ayrılık mesajı vermesinden dolayı rahatsız oldu. Sergio Ramos karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada, "Ronaldo'nun ben önümüzdeki günlerde sezon değerlendirmesini yapacağını düşünüyorum. Ancak başka bir şey varsa hemen açıklamalı, açıklığa kavuşturmalı." dedi. 
 

Cristiano Ronaldo Real Madrid'den ayrılıyor mu?


Cristiano Ronaldo karşılaşmanın ardından İspanyol basınında Marca'ya yaptığı açıklamada, "Ben şu anda bu anın tadını çıkarmak istiyorum. Buradan Portekiz Milli takımına gideceğim ve ardından tatil yapacağım. Geleceğimle ilgili ise önümüzdeki günlerde karar vereceğim. Şu anda oyuncuların geleceğinin hiçbir önemi yok. Ben de önümüzdeki günlerde bu konuda gerekeni söyleyeceğim. Şu anda çok mutluyum. Tüm Real Madrid taraftarlarına teşekkür ediyorum." dedi. 
Şampiyonlar Ligi Haberleri FutbolArena'da!

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"