comScore

Real Madrid Real Madrid

Real Madrid'in Ozan Kabak ısrarı! 3 katına transfer

17 Nisan 2019, Çarşamba 16:56
Real Madrid'in Ozan Kabak ısrarı! 3 katına transfer

Galatasaray'ın Stuttgart'a sattığı Ozan Kabak için Real Madrid'in ısrarının devam ettiği iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın ocak ayında Stuttgart'a sattığı ve performansıyla Bundesliga'da da dikkat çeken Ozan Kabak için Real Madrid iddiası ortaya atıldı. Alman ekibinde sergilediği başarılı performansın ardından Bundesliga'da mart ayının çaylak oyuncusu seçilen genç futbolcunun Ozan Kabak tarafından yakından takip edildiği iddia edildi. 
 

Transfer Haberleri: Ozan Kabak, Real Madrid'e transfer olacak mı?


Alman basınında yer alan haberlere göre Ozan Kabak için Real Madrid'ın ısrarı sürüyor. Sport Bild'de yer alan habere göre; Real Madrid, Ozan Kabak'ın performansını yakından takip etmeye devam ediyor. Stuttgart, 11 milyon euroya aldığı genç futbolcuyu bir yıl içinde 3 katına satabilir. 

SERBEST KALMA BEDELİ ŞAŞIRTTI
Alman basınından Bild'in haberine göre Ozan Kabak'ın serbest kalma bedeli herkesi şaşırttı. Stuttgart'ın 11 milyon euro karşılığında transfer ettiği genç futbolcunun sözleşmesinde 15 milyon euroya serbest kalır maddesinin olduğu iddia edildi. Stuttgart'ın küme düşmesi halinde takımdan ayrılmasının beklendiği Ozan Kabak için birçok Avrupa kulübünün bu parayı ödeyerek transferi gerçekleştirebileceği kaydedildi. 

Son dakika Bundesliga Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)