comScore

Real Madrid Real Madrid

Real Madrid'in Neymar ve Cristiano Ronaldo için sürpriz planı

25 Ocak 2018, Perşembe 20:35
Real Madrid'in Neymar ve Cristiano Ronaldo için sürpriz planı

Real Madrid, Neymar'ı kadrosuna katabilmesi halinde sezon sonu takımdan ayrılmak isteyen Cristiano Ronaldo'ya izin verecek.

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid, İspanya'ya geri dönmeyi düşünen Neymar için Paris Saint Germain'i zorlamaya devam ediyor. Sezon sonu Brezilyalı yıldızı kadrosuna katmak isteyen Real Madrid, 33 yaşına ulaşan Cristiano Ronaldo için sürpriz bir karar aldı.
 

Neymar, Real Madrid'e transfer olacak mı?


İspanyol basınından AS Gazetesi'nin duyurduğu son dakika haberine göre Real Madrid, Neymar'ı kadrosuna katabilmesi halinde sezon sonu takımdan ayrılmak isteyen Cristiano Ronaldo'ya izin verecek.

Portekizli yıldızı göndermek için Neymar transferini şart koşan Real Madrid yetkilileri, sezon sonu bu bomba planı hayata geçirmeyi hedefliyor. Öte yandan İspanya'daki arkadaşlarına sık sık geri dönmek istediğini belirten Neymar'ın, Real Madrid'den gelen ilgiye sıcak baktığı öne sürülüyor.
RONALDO VE MOURİNHO BULUŞACAK MI?

Haberde Cristiano Ronaldo'nun yeni adresinin Manchester United olacağı ifade edildi. Old Trafford'a geri dönmek isteyen yıldız oyuncunun, Altın Top ödülünde Real Madrid Başkanı Florentin Perez'in Neymar ile samimiyetine de bozulduğuna yer verildi.

BAŞKAN ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU İSTİYOR

Goal tarafından aktarılan habere göre ise PSG başkanı Naser Al-Khelaifi, Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmaları halinde Neymar'ın Real Madrid'e transfer olmasına izin verecek. Al-Khelaifi ile görüşen Brezilyalı yıldız, kendisine söz verilmesi üzerine toplantıdan mutlu ayrıldı.

Son dakika İspanya La Liga Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)