comScore

Real Madrid Real Madrid

Real Madrid'in hedefindeki Timo Werner'e Vodafone Park darbesi

30 Kasım 2017, Perşembe 23:53
Real Madrid'in hedefindeki Timo Werner'e Vodafone Park darbesi

Real Madrid, transfer hedefindeki Timo Werner'in Vodafone Park'ta ortaya çıkan kulak sorununu yakından takip ediyor.

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid, Ocak ayında kadrosuna katmak istediği Leipzigli Timo Werner'in transferine endişeyle yaklaşıyor. Beşiktaş - Leipzig maçında Vodafone Park'taki atmosferden etkilenen Alman futbolcu, ortaya çıkan kulak sorunu nedeniyle taliplerini korkutuyor.
 

Timo Werner, Real Madrid'e transfer olacak mı?


İspanyol basınından Marca Gazetesi'nin duyurduğu habere göre, ara transfer döneminde bir forvet takviyesi yapmak isteyen Real Madrid, Timo Werner'e temkinli yaklaşıyor. Vodafone Park'ta kulaklarının atmosferi kaldırmaması nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kalan yıldız golcü, bu olay sonra Avrupa basının gündemine oturmuştu.

LİSTEDEN HER AN ÇIKABİLİR
Timo Werner'in sağlık durumunu yakından takip etmeye başlayan Real Madrid'in, bu ciddi problem nedeniyle transferi her an gündeminden çıkarabileceği öne sürüldü. Alman golcüyü çeşitli testlere tabii tutan Leipzig, Werner'in yaşadığı dolaşım sorununu tedavi etmeye çalışıyor.

Bu sezon 18 maçta 11 gol atan Leipzig'in 21 yaşındaki yıldızı, Ocak ayında transfer döneminin en gözde isimleri arasında yer alacak.

Son dakika İspanya La Liga Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)