comScore

Real Madrid Real Madrid

Real Madrid'de Ronaldo dönemi bitiyor mu? İlk kez konuştu

03 Temmuz 2017, Pazartesi 17:49
Real Madrid'de Ronaldo dönemi bitiyor mu? İlk kez konuştu

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun takımdan ayrılacağı iddiaları geçtiğimiz günlerde İspanyol medyasında büyük yankı uyandırırken, Konferderasyon Kupası'nda Portekizli futbolcunun milli takımdaki arkadaşlarına "Real Madrid'den ayrılıyorum." dediği de öne sürülmüştü. 


Cristiano Ronaldo Real Madrid'den ayrılıyor mu?


Cristiano Ronaldo, Konfederasyon Kupası'nın ardından Real Madrid'den ayrılacağı yönündeki iddialar hakkında ilk kez konuştu. 

Portekizli futbolcu yaptığı açıklamada, "Ben kesinlikle Real Madrid'den ayrılacağımı söylemedim. Sadece bana kötü davranıldığını ve kırıldığımı söyledim. Bunu takım arkadaşlarıma ilettim." ifadelerini kullandı. Portekizli yıldız ayrıca hakkında çıkan iddialar hakkında ise, "Dikkate almıyorum. Basınla böyle bir yarışa girmek zor. Çünkü sürekli haberler yapıyorlar. Benimle, çevremle. O yüzden söylediğim gibi Real Madrid'den ayrılacağımı hiç söylemedim." yanıtını verdi. 
AYRILACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ!

İspanyol basınında Marca'nın haberine göre; Cristiano Ronaldo'nun Portekiz milli takımında arkadaşlarıyla yaptığı konuşmada, "Real Madrid'den ayrıldım. Kararım kesin ve geri dönüşü yok." dediği öğrenildi. 

Portekiz Milli takımında 2017 Konfederasyon Kupası'nda forma giyecek olan yıldız futbolcunun kesin olarak takım arkadaşlarına Real Madrid'den ayrıldığını söylediği belirtildi. 

Real Madrid'de mutsuz olan Cristiano Ronaldo'nun bu konuşmanın ardından Manchester United'a mı geri döneceği yoksa menajeri Jorge Mendes'in açıkladığı gibi İngiltere Çin veya Fransa'dan gelen teklifleri mi değerlendireceği merak konusu. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"