comScore

Real Madrid Real Madrid

Real Madrid ve Chelsea'de kriz! Kayıplar aranıyor

06 Ağustos 2018, Pazartesi 23:06
Real Madrid ve Chelsea'de kriz! Kayıplar aranıyor

Real Madrid'de Kovacic, Chelsea'de ise Courtois krizi yaşanıyor. İspanyol ekibinde Kovacic izinsiz bir şekilde son antrenmana katılmazken, Chelsea'de ise kaleci Courtois, Sarri ile olan toplantısına gelmedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid ve Chelsea'de hareketli saatler! Transfer döneminde iki kulüp arasında yaşanan gelişmeler arasında en fazla konuşulan isimlerin başında kaleci Courtois geliyor. Belçikalı kalecinin Real Madrid'e transferi uzun süredir konuşulurken, Courtois'in Manchester City maçından sonra Sarri ile olan toplantısına gelmemesinin ardından kulüpte küçük çapta kriz yaşandı. 

İngiliz basınındaki (The Sun) haberlere göre, Chelsea'den ayrılmak isteyen Courtois'in teknik direktör Sarri ile olan toplantısına katılmamasının ardından ipleri iyice kopardığı kaydedildi. Belçikalı kaleciye yönetimden ceza gelmesi de gündemde. 
REAL MADRID'DE KOVACIC KRİZİ! İDMANA KATILMADI

Öte yandan Real Madrid'de ise Kovacic krizi yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde yedek kalmayı istemediğini söyleyen ve eğer bu sezon da kulübede olması halinde ayrılmak istediğini dile getiren Kovacic, Real Madrid'in son antrenmanına katılmadı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)