comScore
1 / 7

Real Madrid transferde çıldırdı! 200 milyon Euro...

 

FutbolArena - Real Madrid o transfer için kesenin ağzını açıyor.

 

2 / 7
Madrid ekibi sezona damga vuran yıldızın peşine düştü.
3 / 7
İngiltere Premier Lig’de Liverpool formasıyla bu sezon harikalar yaratan Muhammed Salah için Real Madrid harekete geçiyor. İspanyol kulübünün, Salah için bütçesini hazırladığı ve yaz aylarında Liverpool ile görüşmelere başlayacağı iddia edildi.

4 / 7

Real Madrid’in transfer çalışmaları kapsamında Salah’ı gözüne kestirdiği iddia edildi. İspanyol kulübünün Salah için Liverpool’a 140 milyon Euro + Dani Ceballos’u teklif edeceği yazıldı. Haberde Liverpool’un Salah için 200 milyon Euro altındaki teklifleri değerlendirmeyeceği de belirtildi.
5 / 7

YILIN FUTBOLCUSU SEÇİLDİ

Muhammed Salah, Premier Lig’de bu sezonun en iyi futbolcusu seçildi. Katılımcıların büyük bölümünün oyunu alan Mısırlı futbolcu, ligin en iyi futbolcusu oldu.

6 / 7
Salah kaç gol attı? Salah’ın Liverpool golleri

Premier Lig’de en çok gol atan Afrikalı futbolcu olma rekorunu geçtiğimiz hafta attığı golle ele geçiren Salah, Drogba’yı geride bırakmıştı. Salah bu kez de Premier Lig’in en çok gol atma rekorunu gözüne kestirdi ve bu rekora ortak olmayı bildi.
7 / 7
Daha önce Alan Shearer, Cristiano Ronaldo ve Luis Suarez’in 38 maçta attığı 31 gol rekoruna ulaşan Salah, kalan 3 haftada bir gol daha atmayı başarırsa 32 golle rekorun tek başına sahibi olacak.