comScore

Real Madrid Real Madrid

Real Madrid Liverpool maçı ne zaman? (Şampiyonlar Ligi final 2018)

25 Mayıs 2018, Cuma 13:07
Real Madrid Liverpool maçı ne zaman? (Şampiyonlar Ligi final 2018)

Real Madrid Liverpool ne zaman? Real Madrid Liverpool maçı hangi kanalda? Real Madrid Liverpool şifresiz mi? Real Madrid Liverpool canlı izleme. Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi final 2018 hangi gün? Şampiyonlar Ligi final 2018 Real Madrid Liverpool saat kaçta?

Real Madrid Liverpool maçı ne zaman oynanacak? Real Madrid Liverpool maçı hangi kanalda? Şampiyonlar Ligi final 2018 Real Madrid Liverpool maçı şifresiz mi? Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi finali saat kaçta? Şampiyonlar Ligi finali 2018 Real Madrid Liverpool hangi ülkede yayınlanacak? Real Madrid Liverpool maçını TRT yayınlayacak mı? Real Madrid Liverpool şifresiz canlı izle. 
 

Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi finali 2018 nerede?


Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi finali 2018 yarın oynanacak. Ukrayna'nın Kiev kentinde oynanacak Şampiyonlar Ligi 2018 finali öncei takımlarda hazırlıklar tamamlandı. Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi finali 2018 için maç saatini beklemeye başladı. Real Madrid cephesinde maç biletlerinden 1,000 adet satılmadı ve UEFA'ya geri iade edildi. İki takım taraftarları da kendilerine ayrılan yeri dolduracak. 

Real Madrid Liverpool Şampiyonlar Ligi finali Kiev Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.


Şampiyonlar Ligi finali 2018 Real Madrid Liverpool en pahalı futbolcular


UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde karşılaşacak İspanya'nın Real Madrid ve İngiltere'nin Liverpool takımlarındaki futbolcuların tahmini değeri, 1,5 milyar avroyu geçiyor.
Alman internet sitesi Transfermarkt'ın verilerine göre, Real Madrid kadrosundaki oyuncuların toplam piyasa değeri 962,5 milyon, Liverpool'dakilerin ise 548,5 milyon avro.

Şampiyonlar Ligi tarihinin en skorer oyuncusu, bu sezonun da en fazla gol atan ismi Cristiano Ronaldo, 120 milyon avroyla Real Madrid'in en değerli futbolcusu olarak öne çıkıyor.

İngiltere Premier Lig'de gol kralı olan Muhammed Salah da 80 milyon avroyla Liverpool kadrosundaki piyasa değeri en yüksek oyuncu olarak dikkati çekiyor.
 

Şampiyonlar Ligi Final 2018 Real Madrid Liverpool şifresiz ve canlı mı? 


Şampiyonlar Ligi Final 2018 için en çok merak edilen konu maçın Türkiye'de hangi kanaldan yayınlanacağı. Real Madrid Liverpool final maçını TRT 1 ekranlarından 26 Mayıs Cumartesi günü şifresiz olarak izleyebileceksiniz. 

Şampiyonlar Ligi ile ilgili haberleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"