comScore

Real Madrid Real Madrid

Jose Mourinho, Real Madrid'in başına mı geçiyor? Real Madrid'te Jose Mourinho sesleri

19 Aralık 2018, Çarşamba 10:01
Jose Mourinho, Real Madrid'in başına mı geçiyor? Real Madrid'te Jose Mourinho sesleri

Manchester United ile sözleşmesi sonlandırılan Jose Mourinho yeniden Real Madrid'in başına mı geçiyor? Jose Mourinho için flaş Real Madrid iddiası gündeme geldi.

FutbolArena Dış Haber - Manchester United ile olan sözleşmesi dün itibari ile feshedilen Portekizli teknik direktör Jose Mourinho için flaş bir iddia gündeme geldi. Daha önce Real Madrid'i çalıştıran Jose Mourinho'nun yeniden İspanya LaLiga'nın yolunu tutacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Jose Mourinho, Real Madrid'e mi dönüyor? Jose Mourinho için dış basında yer alan Real Madrid iddialarını sizler için derledik.


Jose Mourinho, Real Madrid'in başına mı geçiyor? Real Madrid'te Jose Mourinho sesleri


Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Jose Mourinho'yu istiyor. İspanya basınında flaş bir iddia gündeme geldi. Manchester United ile olan sözleşmesi sonlandırılan ve toplamda 24 milyon Sterlin tazminat bedeli kazanan Jose Mourinho'nun yeni adresi merak ediliyordu. 

İspanyol ve İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Jose Mourinho yeniden LaLiga'nın yolunu tutabilir. Geçtiğimiz yıllarda Real Madrid'i çalıştıran Jose Mourinho'nun yeniden İspanyol ekibinin başına geçebileceği konuşuluyor. Konu hakkında konuşan Real Madrid'in Brezilyalı sol bek oyuncusu Marcelo, Jose Mourinho'nun harika bir teknik direktör olduğunu ifade etti.
''O HARİKA BİR TEKNİK DİREKTÖR''

'''Jose Mourinho'nun Manchester United tarafından kovulması yazık. Jose harika bir teknik direktör. Real Madrid'e tekrar dönüp, dönöeyeceği konusunda fikir bildirmek bana düşmez..''

İspanya LaLiga'da 2010-2013 yılları arasında Real Madrid'i çalıştıran Jose Mourinho burada kaptan Sergio Ramos ile bazı sorunlar yaşamış. Alınan kötü sonuçlardan sonra takım ile ilişiği kesilmişti.


Manchester United'tan kovulan Jose Mourinho'nın otel masrafları dudak uçuklattı


24 milyon Sterlin tazminat bedeli karşılığında Manchester United ile olan sözleşmesi feshedilen Portekizli teknik direktör Jose Mourinho için flaş bir iddia gündeme geldi. İngiliz The Guardian, Jose Mourinho'nun dudak uçuklatan otel masrafını ortaya çıkardı. Manchester şehrinde kaldığı süre boyunca 895 gün boyunca lüks otelde konaklayan Jose Mourinho'nun Manchester United Kulübü'ne toplam 537 bin Sterlin değerinde otel masrafı ödettiğini okuyucularına duyurdu.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.